WorkBook – et raha poleks enam takistus!

Autor: WorkBook.ee

Kujuta ette olukorda, kus noor tudengite paar otsustab kokku kolida, kuid nende valitud korter vajab veidi remontimist. Noored soovivad seinu värvida, aga ise nad selleks piisavalt osavad pole ning maalri palkamine mõnest firmast osutub liialt kalliks. Noorte raha kulub juba niigi õppemaksu maksmiseks, eneste ülalpidamiseks ning nüüd ilmnevad veel lisakulud seoses uue elamisega.  Mida sellises olukorras teha?

Kui vaid noored tunneks kedagi, kes on maalri tööd õppinud ja on nõus tegema seda mõistliku hinna eest, siis see lahendaks nende probleemi. Selleks, et taolisi inimesi leida on loodud WorkBook.ee – üli- ja kutsekooliõpilaste töö- ja praktikabörs.

Veebikeskkonna eesmärk on pakkuda noortele uusi võimalusi tiheda konkurentsiga tööturul. Tudengid ja kutsekooliõpilased on spetsialistid ning oma ala asjatundjad, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi nii enda kui ka teiste kasuks tööle panna. Leheküljel www.workbook.ee saavad tööd pakkuda nii õpilased kui ka kõik teised eraisikud, ettevõtted ja organisatsioonid.

Noored võivad oskuslikult abiks olla kõiges, alates laspehoidmisest lõpetades peo toitlustamisega. Projektipõhised ja lühiajalised tööd eraisikutelt on vaid üks osa WorkBook.ee internetikeskkonnast. Töid ja praktikakohti pakuvad lehel ka ettevõtted ning tulevikus on oodata veel mitmeid lahedaid ja uuenduslikke lisafunktsioone.

Mis aga eristab WorkBooki juba olemasolevatest tööportaalidest? Vastus peitub eelkõige lehekülje suunitluses. WorkBook on mõeldud tudengitele ja kutsekooliõpilastele, kes otsivad praktikat, uusi kogemusi ja võimalusi lisaraha teenimiseks. Noortel tööotsijatel on oma oskuste tõestamiseks võimalik koostada isiklik CV profiil, kuhu saab ka riputada üles pilte enda tehtud töödest. Profiili eesmärk on esindada inimese identiteeti. Tulevikus saab olema ka võimalus oma CV-d internetipanga kaudu autentida, et tagada veebikeskkonna usaldusväärsus tööandjate suhtes.

WorkBook.ee mission on eelkõige leevendada noorte tööpuudust Eestis ning luua tudengitele ja kutsekooliõpilastele võimalikult soodsad tingimused tööturule sisenemiseks. Ettevõtte ühinemine meie kasutajaskonnaga näitab firma sotsiaalset vastutustundlikkust. Workbook.ee on toiminud juba alates 2011 aasta septembrist ning areneb pidevalt, eriti tänu selle hooaja Ajujahi finaali pääsemisele.

Tee sinagi endale kasutaja!

www.WorkBook.ee

WorkBook

Be Sociable, Share!
Sildid , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 423

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga