Verejooks varajases rasedustaadiumis

Autor: rasedus.eu

Verejooks varajases rasedustaadiumis

Verejooksud varjases raseduse staadiumis on tõsine probleem. Õigeaegne ja asjakohane ravi on sellisel juhul äärmiselt oluline. Samuti on mõned väga efektiivsed ja lihtsad harjutused, s.h ka lihtne jooga, mis aitavad verejooksu peatada. Kui verejooks tekib ainult mõnel korral, siis on see ravitav, kui külastad õigel ajal oma naistearsti. Kui sa aga ei pööra õigel ajal küllaldaselt verejooksudele tähelepanu, võib see lõpuks viia nurisünnituseni ja raseduse katkemiseni. Igasugust verejooksu, mis toimub lapseootuse ajal, peab võtma väga tõsiselt, sest see võib viia tekitada ka teisigi tõsiseid probleeme, peale nurisünnituse nagu vähene vere hulk kehas, raskeid psüühilisi häireid jne.

Enamasti eksisteerivad naise kehas kõik tingimused juba enne rasedust selleks, et võiks tekkida oht tõsiste rasedusprobleemide tekkeks, s.h ka verejooksud varajase raseduse staadiumis. Need soodsad tingimused haiguste tekkeks raseduse ajal, on loodud tänu erinevatele sõltuvustele ja haigustele, mis on naise keha eelnevalt laastanud. Sõltuvused ja haigused on muutnud naise keha nõrgaks ja tõistemate juhtude puhul ebasobivaks kasvupinnaks uuele elule. Aga alati annab kõike parandada. Isegi lihtne jooga rasedatele võib su tervislikku seisundit parandada ja lapse normaalseks arenguks head tingimused luua.

Probleemid, mis on juba ammu teada-tuntud ohud rasedusele:

  • Suitsetamine
  • Alkoholi tarbimine suurtes kogustes
  • Narkomaania
  • Aneemia ehk kehvveresus
  • Tervislikud häired ja infektsioonid
  • Hormonaalsed häired
  • Rasedus diabeet

Kõik need eelnevad porbleemid on sinu elustiili poolt tekitatud. See tähendab seda ,et sa saad ise väga palju ära teha, nii enda, kui ka oma lapse jaoks. Vähene füüsiline aktiivsus su igapäeva elus põhjustab paljudest eelnevatest probleemidest. Suitsetamine, joomine ja sõltuvus narkootikumidest on kõige tõsisemad probleemitekitajad nii sulle, kui ka su lapsele. Enne, kui sa ei ole nendest pahedest loobunud, palun loobu ka lapsesaamise mõtetest. Kui sa lõpuks oled nendest halbadest harjumustest loobunud, siis aitavad lihtsad harjutused ja jooga su keha normaalset seisu taastada. Rasedatele sobiva jooga kohta saad lugeda siit.

Be Sociable, Share!
Sildid , , , , |
Raseduse teemaline blogi ja artiklid, nõuanded rasedatele. E-raamat, mis aitab sul kiiresti ja loomulikul teel rasedaks jääda.Veebileht: http://www.rasedus.eu

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 391

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga