Veebipõhise raamatupidamistarkvara eelised

Autor: SimplBooks

Antud postituses toon punktidena välja veebipõhise raamatupidamistarkvara eelised:

  • Puudub keeruline ja aeganõudev installeerimisprotsess. Kuna veebipõhine raamatupidamistarkvara on kasutatav internetibrowseris, siis selle kasutamiseks ei pea midagi alla laadima, installeerima ega ka arvutisse seadistama. Mis tähendab juba tarkvara kasutama hakkamisel sulle olulist ajavõitu.
  • Tarkvara uuendused on teostatavad üle veebi ja kõigest ühe klikiga. Veebipõhise tarkvara puhul asetseb süsteem internetis ning ei ole sõltuv sinu arvuti seadistustest vms. Tänu sellele toimub tarkvara uuendus sinu jaoks kõigest ühe klikiga, sulle sobival ajal ning mitme tunni asemel kõigest mõne minutiga.
  • Puuduvad kasutajate ja töökohtade piirangud.
    Veebipõhine tarkvara ei nõua lisaressurssi arendaja jaoks ja seetõttu suudab tarkvara pakkuda ka piiramatult kasutajaid ning üle interneti pääsed sellele ligi igast arvutist.
  • Ligipääs üle interneti ükskõik kust kohast. Ei vaja lisakommentaare
  • Kasutatav läbi nutitelefoni.
  • Puuduvad ühilduvusprobleemid eri arvutite vahel. Näiteks kui sina kasutad Mac arvutit, aga raamatupidaja kasutab PC-d, siis arvutipõhise tarkvaraga võivad tekkida teatud ühilduvusprobleemid näiteks mõnede failiformaatidega. Veebipõhise tarkvaraga seda probleemi ei teki.
  • Turvalisus. Seda juhuks kui sinu arvuti peaks katki minema, ära varastatama või kustutad kogemata olulised andmed arvutist. Arvutipõhise tarkvara puhul võib olla keeruline, kui mitte võimatu neid tagasi saada. Internetipõhise tarkvara puhul ei jää sa oma andmetest ilma ning saad teha alati backupi. Ning näiteks veebipõhine raamatupidamisprogramm SimplBooks kasutab iga kliendi jaoks personaalset andmebaasi, mis võimaldab andmeid turvaliselt hoida ja käsitleda.
  • Soodsam. Nagu eelnevatest punktidest näha võib, siis on veebipõhisel tarkvaral olulisi eeliseid. Veebipõhine raamatupidamistarkvara on ka arendaja jaoks lihtsam, mis viib selle tarkvara kasutamise ja arendamise kulud alla ning seeläbi võimaldab pakkuda ka kliendile soodsamat hinda.
Originaalartikkel – http://www.simplbooks.ee/2011/02/veebipohise-raamatupidamistarkvara-eelised/
Be Sociable, Share!
SimplBooks on väga lihtne veebipõhine raamatupidamisprogramm, mis on mõeldud eelkõge väikeettevõtetele. http://www.simplbooks.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 373

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga