Miks eelistada välismaa veebimajutuse teenusepakkujaid Eesti ettevõtetele?

Autor: Martin M.

Tänapäeval käib suur osa äritegevusest internetis või selle kaudu ning mida aeg edasi, seda rohkem interneti osakaal ärivaldkondades suureneb. Koduleheküljed on saanud ettevõtetele kõige olulisemaks reklaami allikaks. Samamoodi nagu iga kaupmees tahab oma poe klientide jaoks alati avatud hoida, tahab ka iga ettevõte, et tema kodulehekülg kõigile alati nähtav oleks. Siinkohal tulebki arvestada veebimajutuse valikuga.
Miks mitte Eesti veebimajutuse teenusepakkujaid kasutada ning muu maailma poole vaadata? Põhjuseid välismaist veebimajutust eelistada on palju, kuid olulisemad neist on piiranguvabadus, usaldusväärsus, taskukohane hind ning professionaalsus.

1) Piirangud on ühed tüütud asjad. Pole vahet, millises kontekstis. Kõik Eesti veebimajutuse teenusepakkujad seavad oma teenustega Teile mingeid piiranguid. Miks? Lihtsustatult öeldes juhuks, kui Teil peaks vaja minema enamat kui ühte lihtsat kodulehekülge, et siis Teile lisavõimalusi pakkuda, aga seda muidugi lisatasu eest.
Tänapäeval vajavad ettevõtted juba üha rohkem keerulise ülesehitusega professionaalseid veebilehti, mille tarvis suuremate võimalustega veebimajutust vaja läheb. Tihti on ettevõtetel vaja ka mitut kodulehekülge, näiteks erinevate tegevusvaldkondade puhul. Siit saavad alguse probleemid – probleemid piirangutega. Tavaliselt saab probleeme lahendada, tellides tasulisi lisateenuseid, kuid sellisel juhul kasvab igakuine kuumakse ja päris suurel määral.
See on üks peamisi eeliseid välismaa veebimajutuse pakkujate juures. Nad ei sea Teile ühtegi piirangut ning kuumakse on taskukohane ja jääb alati samaks, sõltumata, palju Te teenuse võimalusi ja ressursse kasutate. Te saate majutada piiramatul arvul domeene ühes serveris ja palju muud, kõike ilma piiranguteta.
Seega milleks piirata enda võimalusi ja tekitada endale ise tulevikuks probleeme?

2) Usaldusväärsus on iga teenuse puhul ülimalt oluline. Võib ju arvata, et Eestist teenust ostes oleme sellele lähedal ja probleemide puhul on neid selle võrra lihtsam ka lahendada. Veebimajutuse puhul see nii ei ole.
Välismaa veebimajutuse pakkujad on enamasti suured ettevõtted, mis on varustatud viimase aja tehnikaga. See tagab Teile selle, et teenus on kvaliteetne ja käib ajaga kaasas. Samuti on rahvusvahelistele firmadele nende imidž ja usaldusväärsus väga oluline. Seega ei taha nad ühegi kliendi usaldust kaotada, kuna see võib nende imagot tugevasti mõjutada.

3) Kui usaldus teenuse vastu on äärmiselt oluline, siis tihti saab siiski hind määravaks. Selle jaoks on välismaistel veebimajutuse teenusepakkujatel hea lahendus. Nad pakuvad Teile usaldusväärset maailmatasemel teenust ning hoiavad samas hinnad soodsad, et Te kindlasti nende teenuseid kasutaksite. Ja miks Te ei peakski?

4) Professionaalsuse all võiks välja tuua klienditeeninduse. Kui Eestis jätab klienditeenindus enamus valdkondades soovida, siis välismaa firmad endale sellist lohakust lubada ei saa. Konkurents on äärmiselt tihe ja iga klient on ettevõtte jaoks oluline.
Sama kehtib ka välismaa veebimajutuse puhul, kus klienditeenindus on ettevõtte jaoks kõige olulisem faktor. Firmad pakuvad lausa 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas kliendituge. Ei ole oluline, kus maailma otsas sa asud ja mis ajatsoonis. Alati on keegi, kes su kõnedele ja e-mailidele vastab ning sind teenindab.
Eriti määravaks saab see olukorras, kus kiiresti midagi veebimajutuse teenusepakkujalt küsida/muuta lasta on vaja. Samuti on teenusepakkuja koduleheküljel iga tegevuse kohta lihtsasti arusaadavad õpetused – nii kirjapildis kui videona.

Mina kasutan isiklike veebilehtede majutamiseks USA veebimajutuse teenusepakkujat HostGator. Samuti kasutan sama teenusepakkujat ka firmade kodulehekülgede majutamiseks. Kõik toimib suurepäraselt ja julgen HostGator veebimajutust alati ka teistele soovitada.

HostGator on maailmas hetkel juhtiv veebimajutuse pakkuja ja väga kiiresti arenev ettevõte. Nüüd on võimalik HostGator teenuseid ka Eesti kaudu tellida – http://hostgatorestonia.com

Seega kui Te vajate veebimajutust, siis tehke õige valik. Või kui Te juba kasutate Eesti veebimajutuse firmasid, siis tuleks mõelda oma kodulehekülje kolimisele – välismaa veebimajutuse teenusepakkujad teevad selle Teie eest ära ja seda täiesti tasuta.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 634

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga