Vastastikkuse seadus ja kuidas seda kasutades saab raha teenida!

Autor: inga annast

Pühendumus ja järjekindlus
Inimesed, kes pühenduvad oma ideedle või eesmärkidele tõeliselt, nemad väga tihti saavutavad oma soovitud tulemuse. Seda tehnikat on vajalik kasutada müüginduses, kus saadakse klient nõustuma oma ideedega ning samal ajal sillutatakse teed potensiaalse müügitehinguni.
Sotsiaalne tõend
Me oleme juba kord sellise loomuga, et järgime liigikaaslaste tegemisi. Näitena võiks tuua selle, et kui teised inimesed seda toodet ostavad, siis on see järelikult väärtuslik, isegi kui keegi mingit toodet kiidab, siis pean ka mina selle saama
Loogiline! see ongi see põhjus miks interneti turundajad lisavad oma müügi lehtedesse ostjate ja nende toodete tarbijate arvamusi (product rewievs). Eriti hästi on toote arvustused välja toodud televisioonis, näiteks on selline Kosmodiski reklaam, mis põhimõtteliselt ainult tarbijate kogemustest/arvamustest koosneb. Sama lugu on ka teiste Top Shop´i reklaamidega, kuid neis on rohkem välja toodud toote enda omadusi, et mida teha oskab ja mis sellega on võimalik saavutada + tarbijate arvamused.
Autoriteetsus
Inimesed alluvad rohkem autoriteetsete turundajate pakkumistele. Suutes ennast tõestada ja tõusta usaldusväärsele positsioonile, on sulgi suurem võimalus, et rahvas ostab sinu tooteid!
Nappus
Viidates nappusele, tõuseb nõutavus! “Osta nüüd, ainult 5 on veel alles”-see lause räägib enda eest.
Vastastikkus
Inimestel on tavaks teha vastuteeneid ja miks siis mitte seda ära kasutada Väga sageli kasutatakse seda interneti turunduses jagades kasulikku infot. Näide: raamatud, teadaanded, isegi tooted, millel on vähemalt proovi periood (trial version…”Try it free for 30 days”

Vastastikkuse seaduse kohaselt, kõige põhilisemal tasandil, on nii, et kui me anname oma lugejatele ja klientidele midagi, olgu see siis tasuta toode või teenus, suurepärane klienditugi, tonnide viisi tasuta teavet ja kasulikku kirjandust kodulehel või blogis, siis nad teevad vastuteene ostes meie toodet. Väga paljud ettevõtjad ja ärijuhid kasutavad seda seadust ise teadmata!

Päikest

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 323

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga