Valu ja Hirm

Autor: SelfDefense

Enamasti hirmutab meid enesekaitse puhul valu. Siiski valu on loomulik ja vajalik protsess, mis kaitseb sind vigastamast oma keha hoolimatute liigutuste käigus. Valu teatab sulle, et miski on valesti, ja nii saad sa sellega midagi ette võtta. Ilma valuta võtaksime me vigastavad põletused ja löögid muretult vastu. Mõistes valu osa elus, suudad sa ületada hirmu selle ees.

Valu ja hirm töötavad koos mitmel viisil ja kõigist neist on võimalik üle saada. Võitluses, kui sul on adrenaliinivool valla pääsenud, summutab keha ajutiselt valu. Inimesed saavad haavata, olgu kuulist või terariistast, isegi murravad luid ja ei märka seda ennem, kui võitlus on läbi. Valu hakkab endast märku andma alles siis, kui adrenaliinivool väheneb ja sa märkad, et oled pihta saanud.

Väga mõistlik on tekitada endale adrenaliinivool siis, kui konflikt on möödapääsmatu. valitsege seda uut väge, võitlus- ja valuhirmu ning kasutage enesekaitsevõtteid. Vähemalt on sul pärast võimalik öelda: “Ma panin ikka täiega vastu”, ning lisaks muule on sul alati väljavaateid võtta. Kuid kui sa annad juba enne algust alla, tuleb sul edasi elada teadmisega, et sa isegi püüdnud ennast kaitsta.

Be Sociable, Share!
Sildid , , , |
Tahad rohkem lugeda ja teada saada naiste enesekaitsest külasta kindlasti järgnevat lehekülge http://selfdefence4women.comTegemist on spetsiaalselt just naistele mõeldu saidiga!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 209

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Kommenteerimine on suletud