Väikefirmade reklaamkingitused

Autor: Vahur Suvi

Järgnevalt sooviks anda mõned lihtsad ideed, kuidas ka väikefirmal on võimalik piiratud vahenditega proffesionalane mulje jätta ja igati asjalike kingitusi oma partneritele teha. Ja mis kõige tähtsam – kõik need kingitused on ka Teie firma logoga!

Enamus suurfirmasid teeb oma klientidele vahest kingitusi. Tavaliselt on selleks mõni firma sümboolikaga ese, mis peaks partnerile ka hiljem kinkijat meelde tuletama. Sellisel kujul reklaammaterjali peale kulutatakse väga suuri summasid ja ka tooteid tellitakse üldjuhul sadades või siis ka tuhandetes.

Samal ajal on aga palju väikeseid firmasid, kelle eelarve ei luba oma reklaamimiseks nii palju raha kulutada. Siit ka mõned näpunäited, kuidas saab kingitusi mõistliku eelarvega teha.

Üheks kõige lihtsamaks ja ka peaaegu igaks juhtumiks sobivaks kingituseks partneritele on näiteks oma ettevõtte logoga kruus. NetiKink e-poest on Teil võimalik tellida suures valikus erinevaid kruuse ja tasse. Olemas on valgeid, hõbedasi, kuldseid – suuri, väikseid jne. Poes nimetatakse neid fotokruusideks, kuid foto asemel laadite üles hoopis oma firma logo. Ja kui soovite – võite ka mõne pühenduse lasta peale trükkida.

Võite valida endale sobiva kruusi ja te võite tellida kasvõi ainult ühe kruusi – kuid hind on ikka sama. Puuduvad kõiksugu kujundustasud, seadistustasud jne. Valite enda eelarvele ja nägemusele vastava kruusi välja ja võite selle ka oma logoga kohe tellida. Samas soovitame tellida tavaliselt siiski firmadel mõne kruusi, selleks et mõni oleks kapis varuks.

Kui kruus tundub Teile liiga tavaline, siis võite kaaluda ka näiteks hiiremati tellimist. Ka hiirematt on hea reklaamkingitus, sest üldjuhul jäetakse ta lauale, kus on pidevalt nähtaval kohal. Ka hiirematte on võimalik tellida kasvõi ühe kaupa. Kui muu parema kujundusega ei ole aega või oskust tegeleda, siis piisab taas ainult ettevõtte logost ja kontaktandmetest ja ongi taas lihtne ja odav reklaamkingitus olemas.

Selliseid tooteid, mida saab ühekaupa valmistada on tegelikult hästi palju. See on võimalik tänu spetsiaalsele sublimatsioontrüki tehnikale, mis võimaldab valmistada vastuvõetava hinnaga fotokvaliteedis tooteid. Selliste kingitustega saavad Teid aidata enamus fotokingituste valmistamisega tegelevaid ettevõtteid. Ja nii saate endale kvaliteetsed kingitused vastuvõetava hinnaga. Kui ka keegi ütleb, et tüki hind tuleb antud toodetel kõrge – siis vastuväide on lihtne – Teil on võimalik tellida ilma igasugu seadistus, kujundus ja muid kuludeta ainult ühekaupa antud tooteid. Ja väikefirmadele on see suur pluss, sest neil ei ole võimalik endale korraga tellida sadant tassi.

Kui teate oma partnereid paremini või soovite oma töötajaid motiveerida, siis on võimalik tellida ka näiteks ühesugused T-särgid koos ettevõtte logoga. Ja taas ei ole vaja hakata korraga tellima kümneid särke. Kui ka firma koosneb ainult kahest kolmest töötajast, siis on neile võimalik tellida presstrükiga valmistatud kvaliteetse särgid väga mõistliku hinnaga. Taas ei ole tarvis muretseda erinevae kujundus, ettevalmistus või muude kaudsete kulude pärast. Teil on võimalik kohe näha, kui palju särgid maksma lähevad. Presstrüki puhul on hea, kui logo on siiski vektor kujul olemas või kui tegu on väge keerulise logoga, siis saab lihtsalt tellida ka firma nimega särgi. Ja kui T-särk tundub siiski liiga tavaline, siis on Teil võimalik tellida ka oma tuulejoppe või fliis!

Ehk saite mõne idee, mida oma partneritele või töötajatele kinkida. Kui soovite rohkem ideid ammutada, siis vaadake www.netikink.eu lehele.

Reklaamkingitused ja tavalised kingitused  NetiKink e-poest: http://netikink.eu/

Otselink kruuside juurde: http://netikink.eu/5-fotokruus

Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 634

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga