Vabakutselised kirjutajad

Autor: kysi.ee

Internetis on olemas üks teatud asi, mida inimesed otsivad, see on info. See on  see, mida kõik interneti kasutajad vajavad. Vabakutselised kirjutajad  omavad infot. Iga kirjutaja omab teadmisi mingi teatud valdkonna kohta.  Sellest võib kujuneda täiendav sissetulekuallikas. Kui sa oled milleski  osav või sa omad arvestatavat kogemust milleski, on sul võimalus töötada  iseseisvalt, sõltumata kirjastajatest või kellestki teisest.

Selles  artiklis tahaksin tutvustada, mida vabakutselised kirjutajad saaksid teha,  kui neil napib tööd. Arukas oleks kirjutada e-raamat. Infotooteid nagu e-raamatuid vajavad inimesed internetis enim. Konkreetselt e-raamatuid müüakse internetis suurtes kogustes. Sa saad ise kirjutada omaenda e-raamatu ja selle koopiaid internetis müüa. Kirjuta midagi sellest, millega oled hästi kursis. Näiteks kui sa tead palju SEO-st ehk otsimootorile optimeerimisest, võiksid kirjutada e-raamatu sel teemal. Igas teemas võib peituda kasumlikkus, niikaua kuni sellele jätkub turgu.

Mõned inimesed arvavad ekslikult, et e-raamatu kirjutamine on ülejõu käiv.  Tõde on üsna vastupidine.  Tavakeeles kirjutatud e-raamatud on osutunud kergemini loetavamaks, kui keerulises keelepruugis kirjutatud. Rusikareegel on, et tuleb kirjutada selliseid e-raamatuid, mis on vastuvõetavad ka laisale meelele.  Paljud lugejad ei viitsikski pidevalt enda mõtlemismeelt treenida,  lugedes raskesti arusaadavaid asju.  Nad pigem eelistaksid midagi lihtsat ja arusaadavat.  Siin saaksid mängu astuda vabakutselised kirjutajad.

Nagu ennem mainitud, omab iga vabakutseline e-raamatu kirjutaja teadmisi teatud (elu)valdkonna kohta. Selles ei ole midagi taunitavat,  kui jagada inimestele e-raamatus häid nõuandeid,  kes seda vajavad ja selle eest tasu küsida.

Be Sociable, Share!
Tee endale virtuaalne konsultatsioonikontor internetti. Oled kättesaadav mitmeid kordi suuremale arvule klientidele. Hoiad kokku transpordikuludelt. Sinu oskusteabe põhjal valmistame e-õppe laadis koolitusi, mille läbimine kliendi jaoks ei tähenda enam sõltumist koolituse läbimise asukohast ega koolituse toimumise ajast. Veebileht: http://www.kysi.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 251

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga