Uus toode kaalust alla võtmiseks

Autor: kaalukas

kaalulangetamise plaasterKas oled proovinud kõike kaalust alla võtmise nippe alustades rangetest dieetidest ning lõpetades raske trenni ja kaalutablettidega, kuid tulemus on nullilähedane? Sa ei ole üksi, üle poole naistest on aegajalt mõelnud kaalu langetamisele ning meil on väga palju ülekaalulisi inimesi, kellele kaalukaotus on lausa kohtustuslik, et vältida tõsiseid tervisehädasid.

Kõige parem valem kaalu alandamiseks on süüa vähem energiat/kaloreid kui kulutada. See ei ole aga nii lihtne. Paljudel meis on aeglane seedimine ja pidev söögiisu, millele punkti panna ei ole kuigi kerge. Seetõttu on turul saadaval mitmeid erinevaid tooteid, mis kiirendavad ainevahetust ja stimuleerivad rasvade põletamist. Need ei ole siiski mingid imerohud ning ka nende tarvitamise ajal tuleks jätkata tervisliku toitumisega ning püüda kulutada võimalikult palju kaloreid ka liikudes.

Uusim kaalu langetamise toode turul on kaaluplaaster, millest ühed tuntumad on SlimWeight plaastrid. Neid veel Eestis ei müüda, kuid läbi interneti on võimalik neid tellida.

Kaalulangetamise plaastri eelised:

  • Ei ole vaja meeles pidada tablettide võtmise aegu ega neid kaasas kanda. Paned lihtsalt plaastri hommikul peale ning järgmisel hommikul vahetad uue vastu välja.
  • Toimib 24h. Toimeained imenduvad läbi naha otse vereringesse ning toime kestab terve ööpäeva.
  • Suurem kasutegur. Läbi naha imendudes jõuab 99% toimeainetest vereringesse, seevastu kasutades kaalust alla võtmise tablette, jõuab vereringesse alla poole toimeainetes, ülejäänu jääb pidama seedetrakti.
  • Soodne hind. Üldjuhul on plaastrite hind soodsam kui parimatel kaalutablettidel.

Kuidas kaaluplaastrid mõjuvad:

  • Kiirendavad ainevahetust
  • Vähendavad söögiisu
  • Põletavad rasva kiiresti
  • Annavad energiat
  • Keskmiselt on plaastreid kasutades võimalik kaotada 1kg nädalas. Väga ülekaalulistel (rasvunud) inimestel on see number tunduvalt suurem, kuni 3-4kg nädalas.

Kuidas plaastreid kasutada?

Olenevalt brändist on üldiselt pakis tavaliselt ühe kuu varud, ehk 30 plaastrit. Hommikul tuleb plaaster kinnitada kas käsivarrele, õlale või seljale. Järgmisel hommikul tuleb eemaldada kasutatud plaaster ning võtta kasutusele uus. Plaastreid võib kasutada 3 kuud järjest, siis tuleb pidada ca ühe kuu pikkune vahe. Seejärel võib kuuri jätkata.

Kaalu langetamise plaastrite ja muude preparaatide kohta saad lugeda lisa kaalustallatooted.blogspot.com

Be Sociable, Share!
Sildid , , |
Info kaalust alla võtmist soodustavate toodete kohta leiad http://kaalustallatooted.blogspot.com

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 425

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga