Turundaja.com – Efektiivne turundaja

Autor: Silver Leetma

Dreamcom ja turundusettevõte JM Corporation on ühendanud jõud ning üheskoos käima tõmmanud kampaania “Efektiivne turundaja” (www.turundaja.com), mille eesmärgiks on aidata ettevõtetel parandada oma müügitulemusi.

Efektiivne turundaja on teejuhiks Teile, et anda kätte õige suund, kuidas oma turundust kõige efektiivsemalt korraldada, eriti just praegusel “hapukurgi” hooajal.

Aitame Teil korraldada oma ettevõtte turundust mitmes erinevas valdkonnas – loome uusi kliendisuhteid nii siseturul kui välisturgudel, tutvustame internetiturunduse võimalusi ja selle kasvavat mõjuvõimu kogu turunduses, optimeerime Teie müügimeeskonna tööd, soovitame efektiivseid tööriistu, loome eduks vajalikud internetilahendused jpm.

Kutsume ülesse kõiki teenusest huvitatud ettevõtteid külastama “Efektiivne turundaja” lehekülge aadressil www.turundaja.com, kus võimalik tutvuda kampaania informatsiooniga ning vastata abi saamiseks meie poolt koostatud küsimustikule.

Kampaania raames pakume kõigile ettevõtetele, kes on vastanud turundaja.com leheküljel küsimustikule, tasuta konsultatsiooni ning samuti loosime vastanute vahel välja 100 000 EEKi eest professionaalseid turundusteenuseid.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 164

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga