Tööta kodus, kui oled tööst ilma jäänud!

Autor: inga annast

Praegusel ajal on inimeste kõige suuremaks mureks raha ja selle teenimine. Väga palju on inimesi, keda on koondatud ja nad on tööst ilma jäänud, mis veel hullem, neid tuleb järjest juurde iga päevaga. Täiesti kahju on seda kõike pealt vaadataja eriti seda, kuidas nad seejärel käega löövad.
Ma isegi olen kartnud, et ühel päeval tuleb mu elukaaslane koju ja ütleb, et on tööst ilma jäänud ning kahjuks on ta ka sellist tüüpi inimene, kes ei tööta kodus arvutiga ja ei kaalugi sellist võimalust, et teenida raha internetis. Väga paljud inimesed arvavad, et see on mingi jama värk kui keegi tahab teenida raha internetis ja õppida turundust.
Mina olen küll selle poolt, et õppida turundust ja sel moel raha teenida, olen ka paljudele soovitanud, et tööta kodus aga millegipärast on eestlased väga skeptilised selliste asjade suhtes. Praegusel ajal kui tööd ei ole ja tööturg lausa üle ajab, peab püsima vormis, et konkureerida tööturul. TÕSISELT, ajal, mil väga paljud on tööst ilma jäänud, saab enese täiendamine ainult suureks plussiks ja viib ka mõtted eemale pidevast raha murest.
Ajal, mil suureneb konkurents offline maailmas, suureneb see ka online maailmas ning sellepärast tuleb ka meil, interneti turundajatel, õppida turundust uuematest vaatepunktidest ja ennast pidevalt täiendada, et teenida raha internetis edasi ning mitte jääda jalgu targematele tegijatele.
Minu soovitus siinkohal on, et ole julge ja tööta kodus, ära pelga ennast täiendada ning uusi teadmisi omandada! Väga hea võimalus on tööst ilma jäänud inimestel õppida turundust, et teenida raha internetis. Interneti turundus on väga lai mõiste ja igale ühele jätkub koht selles maailmas. Välja arvatud nendele, kes ei viitsi õppida ja arvavad, et raha jookseb ise enesest nende taskusse. Interneti turundusega ei saa lihtsalt ja ilma vaevata rikkaks, see on töö nagu iga teinegi, kuid sel tööl on suuremad eelised 8st-5ni töö ees. Näiteks ei pea sa töötama kindla koha peal, kindlal ajal ja ka mitte ei pea tegema seda, mida keegi teine käseb. Sina valid kus töötad, millal ja mida täpselt teed!
Kui minu artikkel teemal: “tööta kodus,” sinu arvamust natukenegi muutis, kuid sa ei oskagi kuskilt alustada, siis on kaks võimalust: võta minuga ühendust, või otsi programm, mis sind õpetaks. Astu läbi minu bloggist(inglise keelne), ma olen alati valmis aitama!
Ilusat päikeselist päeva sulle!
Inga

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 432

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Üks kommentaar postitusele Tööta kodus, kui oled tööst ilma jäänud!

  1. iKristjan kirjutab:

    Väga hea võimalus on kasutada PTC lehti nagu näiteks NeoBux. Ligemdalt saad lugeda siit – http://rahateenimine.wordpress.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga