Täiuslikud kohvimasinad kontorisse

Autor: kohv

Kohvimasin on väga oluline suurematele kontoritele. Eriti tähtis just neile firmadele,kes võõrustavad igapäevaselt suurt hulka kliente. Kahjuks on suurema arvu kohvide valmistamine ka masinaga küllaltki aeganõudev ning igasugune valmistamisega seotud lisalärm võib segada kaaskolleegide tööd. Millist masinat valida kontorisse, kus on suur nõudlus erinevate kohvide järele kuid tähtsaks vaikus?

Kontorites/büroodes, kus tarbitakse 20-30 tassi päevas, soovitame Saeco Aulika Focus masinat. Kohvimasin valmistab samaaegselt kuni kaht musta kohvi, lisaks on võimalus valmistada piimakohve tänu piimavooliku ühendamisele piimakülmkapi/pakiga.Vaikne kohviveski ja integreeritud tassisoojendus loovad tõeliselt meeldiva õhkkonna ja suurepärase kohvimaitse. Masinal on automaatsed puhastusprogrammid. Suurepärane väiksematele kontoritele sest ühe tassitäie valmistamine võtab aega kõigest ligi 20 sekundit.

Aulika Focuse interaktiivne ekraan võimaldab valida meelepärase retsepti kõigest mõne nupulevajutusega. Lisaks saate reguleerida vee/piima hulka ja kohvi kangust. Suurtel hulgal kasutajatel on lihtne muuta omale sobiva kohvi parameetrid, sealjuures originaalretsepti muutmata

Kohvimasin läheb pärast pikka aega kasutamata olemist üle ooterežiimile, aidates teil säästa energiakulu.

Ärimeeste seas viidi mõned aastad tagasi läbi uuring: Mitu tassi ja missugust kohvi tohiks tööl igapäevaselt juua ning kelle ülesandeks on masinat hooldada?

Alustades kõigepealt masinast endast: kas vajatakse ülivõimekat ja ülikiiret, või on pigem tähtis saada soodsat masinat. Suurema tarbimise ja enamate kasutajatega peetakse tähtsaks võimekust ja töökindlust. Hooldus peaks olema võimalikult lihtne- ainult jääkanumate tühjendus, muu peaks olema isepuhastav. Vähema kasutuse puhul lähtub igaüks erinevalt, kuid sel juhul peetakse silmas juba eelarvet. Lisaks tekib firmadel veel teinegi küsimus: kas kohvimasin osta või rentida? Hea kohvimasin, mis mõeldud spetsiaalselt kontoris kasutamiseks, võib maksta uuena mõni tuhat eurot  ja rent – kuni 50 eur kuus.Suure hulga kasutajaskonnaga oleks masina rentimine päris asjalik, kuna aitab teenida tagasi rendiraha. Lisaväärtusena on rendimasinal oma tehnik, kes teostab ka hooldustöid-seega, vähem vaeva kontoritöötajatel.

Kohvidest on kontorikasutuses domineerivad kohvioad. Neid jätkub kauem ning maitsekvaliteet on tunduvalt kõrgem .Kõige populaarsemad on Arabica oad- tuntud oma maheduse poolest ning seetõttu kindel valik .Võimalus kasutada ka jahvatatud kohvi, kui kellelgi on oma maitse-eelistus.

Be Sociable, Share!
Sildid , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 389

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga