Tahvelarvutid – millise mälumahuga tahvlit valida – 16GB, 32GB või 64GB?

Autor: Pult24

Android tahvelarvutid on head selle poolest, et tavaliselt on võimalik neile mälumahtu kerge vaevaga lisada. Apple kolmanda põlvkonna tahvelarvutid (iPad) omavad head kaamerat, mis võimaldab teha kõrge kvaliteediga 5 megapiksliseid fotosid ja 1080 resolutsiooniga videot. Failid on mahukamad, mis tähendab, et tekib vajadus ka suurema ruumi järele. 16GB mälumaht saab kiiresti otsa kui oled suur pildistaja või filmija. Tahvelarvutid on muutumas väga populaarseks mängu-konsooliks. Mängud aga võivad olla mahukad, mõned mängud võivad olla mahult kuni 1GB. Samuti on filmid mahukad, sõltuvalt pikkusest kuni 3GB.

Tahvelarvuti 16GB – Kui sa ei soovi luua massiivset muusikakogu või kasutada samaaegselt paljusid aplikatsioone, filme, siis 16GB tahvelarvuti peaks olema sulle piisav. Tahvelarvuti 32GB – Kui soovid tahvelarvutit kasutada igapäevaselt kõikvõimalikeks tegevusteks, sealhulgas pildistamiseks, mängimiseks, filmide vaatamiseks, koduvideo tegemiseks jne, siis 32GB peaks olema sobiv valik. Tahvelarvuti 64GB – Kui soovid, et mitte kunagi ei tekiks mahutavusega probleeme ja sinu tahvelarvuti suudaks teha kõike ja koguaeg , siis sellisel juhul vali 64GB tahvelarvuti.

Vaata lähemalt: http://www.pult24.ee/tahvelarvutid.html

Be Sociable, Share!
Sildid , |
Elektroonika- ja tehnikakaupade e-pood Pult24 on veebikeskkond, mis on tehnikatarvete soetamise muutnud eriti lihtsaks, mugavaks ning kliendisõbralikuks. Uuri lähemalt: http://www.pult24.ee/

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 199

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga