Tahvelarvutid – mille poolest on need lauaarvutitest ja laptopidest paremad?

Autor: Pult24

Tahvelarvutid ja laptopid omavahel otseselt ei konkureeri, kuna mõlemal on erinev funktsioon. Siiski tuleb tihti ette olukordi, kus inimestel on keeruline otsustada – mille vahel valida, kas laptop või tahvelarvuti?

Väga mugavad on tahvelarvutid just igapäevasteks toiminguteks, nagu veebis surfamine, e-maili saatmine, e-raamatu lugemine, Facebookis toimetamine, tweet’imine, uudisvoo jälgimine jms. Lauaarvuti ja laptop jääb nendes tegevustes, kasutajamugavuse koha pealt, tugevasti alla. Tavakasutaja jaoks on tahvelarvutid mugavamad. Pole midagi mõnusamat, kui visata pereseltsis diivanile külili, tahvelarvuti käes ning teha internetis oma igapäevaseid toimetusi. Tahvelarvutid on väga head ka mängimiseks. Tahvelarvutid on muutumas väga populaarseks mängu-konsooliks ja seda just tänu oma touchscreen omadustele. Samuti on võimalik juhtida tegevusi läbi uuendusliku „screen rotation“ funktsiooni, mis muudab kasuatajakogemust oluliselt.

Vaata lähemalt: http://www.pult24.ee/tahvelarvutid.html

Be Sociable, Share!
Sildid , |
Elektroonika- ja tehnikakaupade e-pood Pult24 on veebikeskkond, mis on tehnikatarvete soetamise muutnud eriti lihtsaks, mugavaks ning kliendisõbralikuks. Uuri lähemalt: http://www.pult24.ee/

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 151

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga