Sina oled oma elu jumal

Autor: Andre Promet

Ole alati iseenda vastu aus! Tee seda, mida sa oled koguaeg teha tahtnud. Ära oota, ära alusta teed täiusliku rahulolu poole homsest. Muuda enda elu selliseks nagu sa seda elada tahad ja seda juba tänasest! Kohe!

On inimesi, kes tegelevad mingi muu alaga, teades ise, et tahavad tegeled teisega.

Elu on liiga lühike, et mitte teha seda, mida sulle meeldib teha. Rahulolu ja õnn peitub selles kui sina ise oled endaga rahul. Pane paberile kirja punktid, kas siis aasta plaani, kuu plaani või isegi päeva.

Samm-sammult tipuni välja.

Alusta lihtsate muudatustega. Muudatustega, mis viivad sind sinu elu unistuste poole. Tee mida tahad, millal tahad ja kus tahad. Peaasi, et sa elaksid enda elu täisväärtuslikult just nii nagu sulle meeldib.

Mina näiteks ei saa tegeleda sellega, mis mulle ei meeldi. Sellest ei tule lihtsalt midagi välja. Küll aga on kindlasti neid alasi, millega koheselt tegutsema hakata on võibolla, et raske. Muidugi ei saa kohe hakkata ärimeheks või astronaudiks. Step-by-step. Alustada tuleb alati esimesest astmest kuid tuleb meelespidada kohe alguses, et igale järgmisele astmele järgneb teine. Enda karjääriredel tuleb suunata selle suunas, mis sulle meeldib. Sest ikkagi hea tunde saad ju sellest kui teed midagi, mida tahad teha. Muidugi tehes midagi rõõmuga tuleb ka sellest tasu. Ja hiljem kui arvatagi oskad, peegeldub rõõm vastu sulle ka rahakotist.

Ela oma elu nii nagu sa seda tahad. Miski pole võimatu siin elus, kõik on teostatav kui sa seda väga tahad ja selle poole püüdlemiseks annad alati endast sada protsenti.

Siinkohal võiks tulla komentaaridesse anonüümseid sissekandeid sinult, kes sa seda loed, et millega sa hetkel tegeled ja kas see on see, millega sa sooviksid tegeleda?

PS: Kui kellegil on küsimusi või sooviksid nõu, et mida peaks tegema, et teha seda, mida ma tahan teha, siis võiksite kirjutada enesearendus@hot.ee . Vastan meelsasti ja abistades oma jõu ja nõuga.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 333

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga