Põhilised vead naistega suhtlemisel

Autor: Kohtingu Abi

Kui Sa tunned, et Sa ei ole naiste seas piisavalt populaarne ning atraktiivne, siis siin on neli tegurit, mis võivad olla selle põhjuseks.

1.Sul puuduvad elementaared naistega suhtlemise oskused. Kui sa oled säärane tüüp, kes veedab enamuse ajast üksinda või siis teiste (samasuguste)tüüpidega, siis sa arvatavasti ei tea, millistel teemadel naised armastavad vestelda. Need on teemad, mis haaravad koheselt tüdruku tähelepanu ja hoiavad teda „rihma otsas”. Kui sa tahad parandada oma võimalusi naiste seas, siis pead kindlasti selle probleemi enda jaoks ära lahendama. Hangi omale näiteks mõni hea sõbranna või loe naiste foorumeid.

2. Sa paned naised närveerima sellega, et sa ise närveerid. Kui sa oled naiste seltskonnas närvis ja ärevil, siis naised tunnevad automaatselt sinu vastu samamoodi. Loomulikult ei soovi ükski naine ju suhelda mehega, kes teda närviliseks ajab. Sa pead olema rahulik ja sul peab olema mugav, kui sa tahad, et naised tunneksid end sinu läheduses samamoodi.

3. Sa kasutad taktikaid, mis ei toimi. Paljud mehed kasutavad erinevaid tehnikaid, et naiste tähelepanu saada ning neid võluda, kuid need lihtsalt ei toimi. Mõnede jaoks toimivad ühed, teiste jaoks teised taktikad. Selle asemel, et üha uuesti ja uuesti katsetada samade mitte toimivate võtetega naisi võluda (näiteks klubis ohjeldamatult jooke välja käristada), muuda neid! Kui miski sinu jaoks ei toimi, siis lõpeta selle kasutamine ja proovi midagi muud.

4. Sa isegi mitte ei ürita. Paljud mehed kurdavad ebaedu üle, mis saadab neid tüdrukutega suhtlemisel. Millist edu saaksimega aga oodata, kui me isegi ei ürita? Selleks, et saavutada edu, pead sa olema valmis võtma riske ning kenadele naistele klubis või tänaval juurde kõndima. Tõsi, vahest võid saada kõrvetada ning punaseks värvunud kõrvadega tagasi jalutada, kuid ilmselge on see,et kes ei riski, see šhampust ei joo.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 319

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga