Online õpetajaks?

Autor: kysi.ee

Kuidas saada online õpetajaks?

Kui te soovite saada osalise tööajaga tööd online õpetajana, siis esimese asjana peaksite kirja panema oma õpetaja kogemused. Kuna online õpetajana töötate te internetis, siis teevad teie potentsiaalsed kliendid oma valikud teie kasuks vastavalt teie eelnevatele saavutustele ja omandatud oskustele. Kõigile neile, kes kaaluvad ühe võimalusena online õpetaja tööd, peaksid arvestama paari olulise faktiga, mis aitavad internetis oma äri alustada. Selleks et oleks võimalik töötada edukalt internetis kontorit omava õpetajana, peaksite te:

1) oskama läbi viia järelõpet õpilasele tema järele aitamisel mõne vajaliku oskuse omandamisel. See osutub oluliseks sel juhul, kui õpilasel jäi koolis vajalik kuulmata või ei saanud ta tundides osaleda. Kuna online õpe on individuaalne s.t. toimub üks ühele, on siis suuremad võimalused, et õpilane saab teemast paremini aru ning omandab seda paremini.

2) oskama arendada õpilase õpingute organiseerimisoskusi kui ka tema õppimisharjumusi. See on oluline seetõttu, et toetab õpilase heade õpiharjumuste arengut ning uute teadmiste omandamist ka peale vastava online õppeprogrammi lõppemist.

3) oskama anda vajadusel täiendavaid juhiseid. Hea online õpetaja peaks oskama anda ka täiendavaid juhiseid koolides õpetatava õppematerjali kohta kui ka neis sisalduva terminoloogia kohta. Õpilane peaks ka mõistma, et tema jaoks on olemas erinevaid võimalusi õppematerjali omandamiseks.

4) omama piisavalt praktilist õpetajakogemust.

Online õpetaja kasutajakonto saate teha kysi.ee veebilehel, kui registreerute konsultandina.

Be Sociable, Share!
Tee endale virtuaalne konsultatsioonikontor internetti. Oled kättesaadav mitmeid kordi suuremale arvule klientidele. Hoiad kokku transpordikuludelt. Sinu oskusteabe põhjal valmistame e-õppe laadis koolitusi, mille läbimine kliendi jaoks ei tähenda enam sõltumist koolituse läbimise asukohast ega koolituse toimumise ajast. Veebileht: http://www.kysi.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 234

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga