Nõuandeid fotosessiooniks valimstumisel

Autor: Keit FlStuudio

1)Sinu kätel on oluline roll pildistamisel. Palun hoolitse, et kõik oleks absoluutselt laitmatus korras.

2)Meik on oluline. Võimalusel kasuta professionaalse jumestaja teenust. Usu see annab pildile väga palju juurde. Parima tulemuse saad, kui jumestus tehakse stuudios vahetult enne sessiooni. Selleks võid kutsuda kaasa enda jumestaja või kasutada FLStuudio väga võrratu jumestuskunstniku teenust. Kui Sa jumestaja teenust ei kasuta on stuudios olemas väike valik meigivahendeid, kuid võiksid siiski enda tarbed kaasa võtta.

3)Juuksed. Elementaarne nõue on, et need oleksid puhtad. Katkised juuksed ja välja kasvanud juuksevärv ei jää pildil kõige kenamad. Soengud on maitseküsimus.

4)Kehakarvad. Palun raseeri, kus kohane. Eriti kui tuled pildistama akti või poolakti sessiooni, pesus või bikiinides. Pööra tähelepanu ka käsivartele. Kui soovid pärast suure foto printida on just kordades suurendatud kehakarvad need (käsivartelt eriti paista), mis esmalt häirima hakkavad.

5)Jume. Hea jume huvides on oluline, et tuleksid pildistama korralikult välja puhanuna. Ära pidutse ega tarbi alkoholi vähemalt päev enne sessiooni. Enne magama minekut võiksid teha naha koorimise protseduuri. Ära liialda ka solaariumiga. Ära mine solaariumisse vähemalt kolm päeva enne pildistamist, nahk võib jääda kergelt punane.
Pisut riietest ja aksessuaaridest.
1) Võta riideid ja aksessuaare, mis on Sinu maitse, milles tunned end hästi ning enesekindlalt. Siinkohal ”more is more”. Kõike ei pea ju kasutama, kuid on hea, kui saab valida. Nagu mainisin ka varem rohkem on rohkem, ent mõistlik oleks siiski max. 6 erinevat riidekomplekti. Oleks hea, kui saaksid komplekteerimise töö kodus varem ära teha. Aruta kaasa või sõbrannadega ning leia endale parimad tulemused, et stuudios riiete valimisele vähem aega kuluks – nii jääb rohkem aega pildistamiseks.

2) Triigi riided eelnevalt ja kasuta võimalusel transpordiks riidepuid, et need ei kortsuks.

3) Enne pildistamist on oluline, et kannaksid riideid ja pesu mis ei jäta kehale jälgi – vorpide kadumine võib võtta tunde. Ürita ka mitte istuda jalg üle põlve, ka see tekitab vorpe.

4) Võta kaasa erinevaid aksessuaare. Lipsud, rätikud, (valge, kuid mitte ainult) meeste triiksärk, kaabu (kauboistiilis on päris vahva), kübar, teatrimaskid, ehted, juveelid, pärlid, lehvik, lilled, roosilehed… võimalusi on piiramatult. Väldi reklaam- ja muude kirjadega riideid – eriti top´e. Diskosaalis võivad need küll väga omal kohal olla, ent pildistamisel jäävad häirima. Staar oled ju Sina!

5) Samuti võiks olla Sul kaasas midagi, mida kergelt selga visata sessiooni vahepausil, kui uut valgust sätime.

6) Ära unusta kõrge kontsaga kingi või valikut kingadest!

7) Eksklusiivseid riideid ja aksessuaare saab pildistamiseks ka laenata. Teeme koostööd mitme stilisti ja moedisaineriga, kes Sulle parima lahenduse leiavad. Võiksid seda mõtet kaaluda – jällegi annab pildile palju juurde ja ei ole sugugi ülemäära kulukas lõbu.
Loe lähemalt www.flstuudio.ee

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 485

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga