Nipid ( köögi koristamiseks ). Avaldage oma arvamus, kuidas teie koristate oma kööki.

Autor: Puhastus-AxR

www.puhastus-axr.ee

Tere Kõigile.

Kuidas teie hoiate puhtana oma kööki

Õppimise, tundide ja töö kõrvalt on raske hoida oma köök korras. Kui sa ei jõua seda teha nii tihti kui tahaksid siis ära kaota lootust. Vaata neid nippe ja tee koristamine nii lihtsaks kui võimalik.

 • Mikrolaineahjud on alati probleem. Söök lihtsalt jääb sinna kinni. Lõika sidrun pooleks ja pigista mahl välja, lisa 300 ml vett. Kuumuta seda mikrolaineahjus 5-10 minutit ja päras saad lihtsalt oma mikrolaineahju puhastada.
 • Kui sul on puust lõikelaud siis vee ja seebiga puhastamine ei ole alati kõige efektiivsem. Et värskendada oma lõikelauda pane sellele jämedat soola ja kasuta poolt sidrunit, et see sisse hõõruda. Lise sidrunimahla kuni sa hõõrud seda ja lase 5 minutit seista. Loputa ja su lõikelaud on sidruni-värske.
 • Isegi kui sa vahetad oma pesukäsna tihedasti on mõttekas seda pisikutest puhastada iga paari päeva tagant. Pane märg käsn mikrolaineahju 2 minutiks, lase jahtuda ja ongi desinfitseeritud käsn. Vaata, et käsnas ei oleks metallosi.
 • Kohvimasina puhastamise nipid:
   • Pane võrdselt äädikat ja vett veekambrisse ja pane kohvimasin tööle. Poole töötamise ajal lülita kohvimasin välja ja lase sellel pool tundi kuni tund seista. Pärast lõpeta programm ja lase puhast vett läbi kohvimasin (soovitatavalt mitu korda)
   • Kannu puhastamisek kasuta samuti vett ja äädikat. Äädikas eemaldab hästi kohvi ja vee plekid
  Be Sociable, Share!
  Sildid , , , , , , , , |
  AxR puhastusteenused on puhastus -, koristusteenuseid ja kinnisvarahooldusteenuseid pakkuv ettevõte, mis omab kogemusi puhastuse valdkonnas juba 7 aastat. Igapäevases koristustöös kasutame ainult kvaliteetseid ja professionaalseid töövahendeid ning kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad pakkuda tipptasemel kvaliteeti ka kõige nõudlikumale kliendile. Selleks, et hoida koristustööde objektidel teostatavate tööde kvaliteet kõrge, teostame pidevalt teenuste kvaliteedi järelvalvet. AxR puhastusteenused peab olulisemaks ettevõtte ressursiks töötajaid, selle pärast pöörame suurt tähelepanu töötajate koolitusele ja nende pädevuse tõstmisele. Meie puhastusteenindajad on erialaselt koolitatud ning omavad aastate pikkust töökogemust. Kõrged nõudmised kvaliteedile, Tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamine võimaldavad olla meil usaldusväärne partner. Me lähtume iga kliendi individuaalsetest vajadustest nii teenuse sisu kui ka vormi osas. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud. AxR puhastusteenused soovib olla Teile pikaajaliseks koostööpartneriks! Meeldivale koostööle lootma jäädes. AxR Puhastus OÜ

  Mitu korda vaadatud:
  Sõnade arv: 273

  Kõik artiklid sellelt autorilt

  Kommentaarid

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga