Navaratna – Õnnetoov talisman

Autor: rangadevi dasi

Kaire (32) – Eelmise aasta jõuludeks kinkis minu abikaasa Jaanus kõikidele meie pere liikmetele navaratna talismani. Ta ütles, et see toob meile õnne ja edu kõigis eluvaldkondades. Mulle meeldis see ehe esimesest pilgust , kuid olin veidi imestunud, et Jaanusel tuli selline idee, kuna üldiselt on ta väga ratsionaalne inimene ja igasugustesse õnnetoovatesse asjadesse ei usu.
Jaanus (34) – Kuulsin sellest talismanist oma sõbralt kes rääkis, kuidas selle kandmisega tema peres igasugused head asjad hakkasid juhtuma. Minu sõber on füüsik ja tegeleb ka astroloogiaga ning ta seletas mulle väga loogiliselt ja teaduslikult ära suhted planeetide ja navaratna vääriskivide vahel ja selle kuidas nad meie elu mõjutavad.
Kaire – Esialgu meeldis see talisman mulle lihtsalt visuaalselt. Hõbeehted meeldivad mulle väga , mõtlesin, et isegi kui tal mingisugust mõju ei ole, siis kannan teda lihtsalt, kui ilusat kaelaehet. Meie tütar Liina oli ka sellest ehtest kohe vaimustuses. Jaanus oli ostnud ühe navaratna ka enda jaoks ja me panime nad üksteisele kaela. Kui olime navaratnad üksteisele kaela pannud, tundsin erilist harmoonia ja rahu tunnet ja seda, et meie perekond on harmooniline tervik.
Liina ( 9 ) – Mulle meeldib see talisman ka väga , koolis teised tüdrukud kogu aeg tahavad seda vaadata. Mõnikord ma luban oma parimal sõbrannal Helisel seda natuke aega käes hoida ja midagi soovida, aga ainult natukene, sest see on ikkagi minu talisman.
Kaire – Hämmastav on, et peale seda, kui hakkasime kandma navaratna talismane, on meie peresuhted tõesti palju harmoonilisemad, ning Jaanusel lähevad äriasjad järjest paremini. Liinal on õppeedukus koolis tunduvalt tõusnud. Isegi õpetajad ütlevad, et Liina on nüüd koolis rohkem tähelepanelik.
Sellel aastal plaanin kinkida navaratna ka oma vanematele, kuna olen kuulnud, et see pidi ka tervisele hea olema.
Loe juurde: http://talisman.ee

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 301

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga