Naised mõelge rohkem oma ohutusele!

Autor: SelfDefense

Tänapäeval kus inimesed elavad linnades koos on sellega kasvanud ka kuritegevus. Kindlasti peaks iga naine mõtlema rohkem oma ohutusele. Ei möödu ühtegi nädalat kui ei toimuks isegi meie väikeses Eestis, ühtegi vägistamist või kallaletungi naistele. Siiski räägitakse väga vähe naiste enesekaitsest ja sellest mida naised saaksid teha oma ohutuse tagamiseks.

Selleks ei pea olema aastaid tegelenud kickboxingu või karatega, et ebameeldivale tülitajale koht kätte näidata. tegelikult ongi vale öelda, et “koht kätte näidata”. Kui sa langed rünnaku ohvriks siis ei ole sinu ülesanne ja eesmärk kurjamile korralik õppetund anda, vaid tagada oma ohutus. Kuigi see põhimõte kehtib ka enesekaitses üldiselt on see eriti suure tähtsusega naiste puhul.

Reeglina oleme me meestest väiksemat kasvu või vähemalt füüsiliselt nõrgemad, ega suuda oma toorest jõudu kasutades neid võita. See ongi see koht kus tuleb mängu naiste enesekaitse eripärad. Iga naine peaks oskama oma vasturünnakut taktikaliselt väga täpselt kavandada, et rünnak oleks tõhus ja annaks pääsemiseks hea võimaluse. See on sellepärast väga oluline, et teist võimalust ei pruugi sa enam saada!

Oluline on teada täpseid punkte ja võtteid mis sind täbarast olukorrast välja aitavad. Mitte kõik enesekaitsvõtted pole jõukohased naistele! Sa pead endale täpselt selgeks tegema millal on õige aeg ja millist võtet kasutada antud ajahetkel.

Be Sociable, Share!
Sildid , |
Tahad rohkem lugeda ja teada saada naiste enesekaitsest külasta kindlasti järgnevat lehekülge http://selfdefence4women.comTegemist on spetsiaalselt just naistele mõeldu saidiga!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 252

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Kommenteerimine on suletud