näha halvas head e rännak ülesmäge

Autor: Anti Sarap

Päikest!:)

Kriis, haigused, sõjad, keerulised inimsuhted, purunevad perekonnad, armastuseta lapsed, meelemürgid, vihkamine, varakult lahkuvad pereisad, halb tervislik seisund….. Öeldakse , et kõik halb on millekski hea. Kuid kas hea oleks , siis eelpoolmainitule vastand?
Küllus, tervis,rahu, armastuses elavad lapsed, meelemürgivabadus, armastamine, kaua elavad pereisad, koos püsivad perekonnad, hea tervislik seisund….. Kas ka kõik hea on millekski halb?

Kriisi raskus paneb hindama vähest, lihtsust , teist isiksust.
Haigused panevad püüdlema tervislike eluviiside poole.
Keerulised inimsuhted panevad vaatama iseendasse ja otsima lahendusi just sealt st iseenda seest. Purunev perekond võib olla õppetunniks järgmisele katsele perekonda luua või vana taastada.
Armastuseta lapsed kasvades suureks, annavad võimaluse mõista, mida on valesti tehtud. Meelemürgid võivad meid viia seisundini, kus kunagi enam ei taha nendega kokku puutuda. Vihkamine võib meis tekitada vähki ja elu viimastel hetketel anda mõistmise, et armastus on palju etem. Tööst tuleneva stressi ja sassi läinud peresuhetest varalahkunud pereisa ,võib anda võimaluse teistel pereliikmetel ja oma sõpradel hakata lõpuks ometi nägema lahkunus ja teistes ümbritsevates head ja mõista, et see ületöötamine ei ole tee õnneni. Halb tervislik seisund võib juhtida otsinguteni, mis aitavad meil oma keha eest paremini hoolt kanda.

Ei ole halba ilma heata ja vastupidi! Ei ole head ega halba! Kõik on rännak ülesmäge!

Be Sociable, Share!
Anti Sarap anti@dispak.ee www.dispak.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 234

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga