Motivatsioon-pea treeningpäevikut

Autor: JumpMan

Vana, kuid täiesti lollikindel nipp on pidada treeningpäevikut. Treeningute regulaarne kirjapanek annab sulle konkreetse ülevaate oma treeningu regulaarsusest, intensiivsusest, kogusest ja enesetunde vaheldumisest. Regulaarne päevikupidamine näitab arengusuunda ja motiveerib liikuma sagedamini.
Kirjuta päevikusse kuupäev millal treenisid. Märgi samuti üles mis alaga tegelesid, millistes kogustes( kordused, aeg, kilomeetrid jne.). Samuti võid kirja panna treeningu intensiivsuse. Kas treening oli kerge (näiteks 1) või kui treening oli äärmiselt raske(näiteks5). Kui kasutad pulsikella võid kirja panna oma pulsi ja kulutatud kalorid. Vähem tähtis pole ka oma meeleolu kirjeldamine, totaalsest kaosest puhta rõõmuni!
Regulaarsel täitmisel saadki nüüd ülevaate oma alade eelistustest , kogustest jne. Selle kõige põhjal on sul palju lihtsam vaadelda kas töö on andnud soovitud tulemused või peaksid midagi muutma oma treeningutes. Kui aga päeviku lahtrites haigutab tühjus pole suurt vormi paranemist oodata!

Be Sociable, Share!
Vaata kindlasti ka http://www.verticaljumpcenter.com kui tahad rohkem teada saada hüppevõimest ja selle arendamisest. Samuti palju üldist infot erinevate treeningmeetodite kohta.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 151

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga