MK Otepääl ja MM Šveitsis

Autor: Kälver Kilvits

Sellel nädalavahetusel toimunud suusatamise MK etapil oli eestlastel jällegi põhjust rõõmustamiseks. Meeste 15 km sõidus sai J.Mae kolmanda ja A.Veerpalu teise koha. Hästi sõitis ka 19 koha saanud A.Rehemaa. Kristina Šmigun-Vaher sõitis end üheksandaks.

Suur tähelepanu on muidugi pööratud murdmaasuusatamisele, kuid sama ürituse raames võib ringi hüppamas näha ka lumelaudureid. Kvalifikatsioonisõidud toimusid juba reedel. Big Air`i finaal toimus täna lõunal. Ka meie tubli lumelaudur Kälver võttis võistlusest osa. Esimeste sekka ta kahjuks ei jõudnud, kuid paari hea trikiga sai hakkama küll. Aga eks varsti võib oodata ka pikemaid kommentaare temalt endalt. Kõik suusahuvilised minge kindlasti ka homme Tehvandile, sest peale murmaasuusatamise saate kohapeal jälgida ka freestyle suusahüppevõistlust.

Koos maailma lumelaua paremikuga osalevad Šveitsis toimuval MM-l ka kolm eestlast. Praeguseks on juba toimunud lumelauakross, kus eestlased pjedestaalile ei jõudnud, kuid aja said vähemalt kirja. 18.jaanuaril on oodata eestlaste (M. Visnap ja M. Duubas) etteastet Big Air`i võstlusel. Jääme ootama häid tulemusi!

Seniks nautige lund !!

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 187

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga