Mis vahe on naturaalsel spoonil ja ALPI spoonil?

Autor: Janno Roodi

Kuna minu käest küsitakse seda peaaegu iga päev, siis proovin selles artiklis välja tuua kõige põhilisema, mis puudutab naturaalset spooni ja ALPI spooni.

Kattevineer ehk spoon on õhuke puiduleht, mis on saadud puidupakust hööveldades või koorides. Puidu lõikamine kattevineeriks on puitmaterjali säästlikuim kasutamise viis. Kattevineeri kasutatakse erinevate puitplaatide pealistamiseks, mida kasutatakse mööbli ning teiste sisustuselementide valmistamisel. Valikusse kuuluvad nii üldlevinud puiduliigid nagu tamm, saar, pöök mänd jne. kui ka eksklusiivsed puiduliigid nagu eebenipuu, tiikpuu, karjala kask, pähklijuur, padouk jne. Kattevineeri enamlevinud paksused on 0,6 mm, 1,5 mm ja 2,5 mm. Pikkused on sõltuvalt kvaliteediklassist 0,6 m kuni 5 m.

Kattevineer on naturaalne, mistõttu juhime tähelepanu sellele, et looduses ei esine kahte identse tekstuuri- ja tooniga puitu. Nii nagu iga inimene on kordumatu kunstiteos on ka iga puu, mis metsas kasvab erinev. Veel enam, isegi puidutüve ulatuses esineb tektuuri- ja tooni erinevusi. Naturaalsel kattevineeril esineb tihti värvimuutust, oksa ning teisi puidule loomulikke eripärasusi, mis rõhutavad naturaalse puidu omapära.

Naturaalset kattevineeri kasutades saate toote, mis on alati unikaalne!

Alpi spoon on kvaliteetseim tehnoloogiline kattevineer (spoon), mis on järelloodud erinevate naturaalse puidu liikidest või uus tekstuur, millist ei esine looduses, ja mis on arendatud arhitektide ja disainerite pideva uurimise käigus.
ALPI spoon on ehtne PUIT!
Alpilignum kattevineeri toodetakse peamiselt Itaalia paplist ja ayousist.
Alpi spooni edu peitub puidu lehtede tooni ning tekstuuri identsuses, mis võimaldab masstootmise lihtsustamist ning detailide vahetatavust erinevates partiides.
ALPI spoonivalik hõlmab üle 14 000 artikli, mille hulgast leiab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 269

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga