Milliseid teste naised kohtingul kasutavad?

Autor: Kohtingu Abi

Nii! Ütleme, et sa võtsid julguse kokku ning lähenesid kontvõõrale naisele ning aretasid meeldiva vestluse eimillestki. Tundsite koheselt mõlemad, et teil on nii mõndagi, millest rääkida.

Mõne aja möödudes oleks justkui aeg küsida neiult telefoni numbrit. Teedki seda. Ja oh üllatust, ta annab oma numbri sulle suurima hea meelega.

Jaht lõppenud, saak käes. Paraku on asi veel kaugel sellest. Õige jaht läheb lahti alles esimestel kohtingutel. Ning mitte ainult Sina ei ole see, kes justkui püssiga põõsas varitseks.

Ma räägin Sulle erinevatest testidest, mida naised meile, meestele, läbimiseks üles seavad. Tegemist on äärmiselt diskreetsete ning vaevu hoomatavate nähtustega. Me ei saa üldjuhul arugi, kas läbisime testi või põrusime haledalt.

Antud asja juures on kõige keerulisem see, et testide edukas läbimine ei sugugi edu võti. Kaugel sellest. Kui Sinust saab kutsikas, kes kõik naise testid edukalt läbib, oled justkui lõngakera, mille kass on kätte saanud. Tal kaob Sinu vastu huvi. Täielikult.

Siit ka naiste „testide” komplitseeritus. J Kui me need testid edukalt läbi teeme, on oht, et temapoolne huvi kaob suhteliselt kiiresti. Kui kõigis testides haledalt põrume, on samuti meie jaht läbi ning peame koju kurvalt ning ilma saagita jalutama.

Kuid millised siis nende naiste „testid” võiksid siis välja näha?

Sääraseid teste on äärmiselt palju. Alates muusikamaitse üle arutlemisest, kuni minutiteni, mille jagu jäid hiljaks tema peale võtmisega. Ma loodan, et said mingisugusegi pildi ette.

Näiteid erinevatest testidest:

1. Näiteks peale õhtusööki küsib naine Sinu arvamust restorani interjöri kohta. Siinkohal on kaks võimalust. Ütleme, et Sa tead, et tegu oli tema ühega eelistatuma restoraniga. Seljuhul läbid naise „testi” kui mainid midagi positiivset restorani kohta. Testi põrud, kui hakkad restorani kritiseerima ja laimama.

2. Sa oleksid pidanud naise peale võtma kell kaheksa õhtul, kuid hilinesid 15 minutit. Sa olid natuke laisavõitu ning ei pidanud vajalikuks talle teatada, et hilinesid. Kas arvad, et see pisiasi saab koheselt tema poolt unustatud? Oi ei. Oled jällegi ühes testis põrunud.

3. Tujutsemine. Üldjuhul hoitakse liigseid emotsioone esimestel kohtingutel enese sees luku taga, kuid tihtipeale pääsevad need ka valla. Tujutsemise all pean silmas solvumist, jonnimist, vihastamist ja ka muid emotsioonide väljaelamise võimalusi.

4. Sinu tutvustamine oma sõbrannadega. See on kõige ehedam näide naiste testidest. Iseenesestmõistetavalt peaksid hea mulje sõbrannadele jätma. Olukord võib üsnagi raskeks kujuneda, kuid PEAD säilitama külma kõhu ning jääma samaks lahedaks tüübiks, kes olid enne sõbrannadega kohtumist. Ära ürita paaniliselt nalja visata. Pole mõtet. Ole nii nagu oled alati. Jää iseendaks. Seda on küll lihtne öelda, kuid kui hakkad mängima kedagi, kes sa ei ole, nähakse see kindlasti läbi.

5. Naisele välja tegemine. Kas üritad oma võimalikke puudujääke kompenseerida rahaga? Siinkohal mängib suurt roll see, millise naisega sa välja lähed. Väga paljudele naistele ei ole absoluutselt oluline, kas neile tehakse õhtusöök/ klubipilet välja või mitte. Sa ei tohiks liigselt oma raha peale suruda. See jätab sinust vägagi ebakindla mulje.

Võiksin siinkohal tuua välja mitmeid erinevaid näiteid, kuid loodan, et suutsin viie näitega mingisuguse pildi Sulle anda.

Kuidas naiste „testidega” toime tulla?

Kuidas peaks siis naiste testidele reageerima. Nagu eelnevalt sai mainitud, peaks neid justkui positiivselt läbima, samas ei tohiks naisele kontrolli anda.

Minu soovitus Sulle oleks üldjuhul neid teste trotsida. Kuid siiski mitte kõiki. Eristada tuleks teste, mis puudutavad eetilist viisakust testidest, mis naine Sulle viskab eesmärgiga Sind oma pilli järgi tantsima panna.

Antud artiklis tõin näidete all välja olukorra, kus mees hilineb ca 15 minutit naise peale võtmisel. Mees ei vaevunud naisele isegi teatama, et ta hilineda võib. Siinpuhul on tegu jämeda eetilise viisakuse reegli rikkumisega. Hilinemine on äärmiselt ebameeldiv komme ning seda mitte ainult naistega kurameerides. Kui hilined, peaksid naisele ette teatama, et kahjuks tuli midagi ootamatut ette, mis sunnib Sind mõned minutid hiljaks jääma.

Ülal välja toodud näide, mis puudutas restorani külastamist, siis antud juhul tuleks igati kasuks, kui Sinu arvamus restoranist ei ühtiks naise omaga. Erinevad arvamused annavad ideaalse platvormi huvitava diskussiooni kujunemisele. Samas näitad Sa talle, et sul on oma arvamus asjadest. Isegi siis kui see arvamus erineb tema omast. Siiski peaks hoiduma enda arvamuse liigsest pealesurumisest.

Tujutsemine. Kui naine juba liigseid emotsioone välja näitab, tähendab see üldjuhul seda, et võid end üsnagi mugavalt tunda. Las ta tujutseb. Sind see ei kõiguta. Peaksid säilitama oma kergelt ükskõikse oleku. Vähesel määral võiksid tema tujutsemist siiski tähele panna ning võimaluse korral selle üle kergelt nalja visata. Naised vihkavad seda. Naised „vihkavad” samuti meest, kes nende tujude järgi sitsida ei suvatse. Mida enam nende tujutsemist eiratakse, seda enam nad, kohati naeruväärselt, käituma hakkavad. Nad hakkavad lausa nõudma, et Sa nende vajadusi tähele paneks.

Ole tugev. Ära murdu.

Üritaks siis kuidagi moodi antud artikli ka kokku võtta. Rääkisime naiste testidest, mis saavad esimestel kohtingutel meestele seatud. Teste on mitmeid ning just esimestel kohtingutel tuleb meil nendega veel eriti tihedalt kokku puutuda. Edu võti on mitte lasta end kõigutada. Siinkohal ei ole minu soovituseks see, et peaksid olema mühakas, kes naise soovid/ vajadused täielikult unustab. Eetilise viisakuse koodi ei tohiks kunagi murda. Sa peaksid eristama naise tõelised vajadused tema üritustest Sind lihtsalt enda pilli järgi tantsima panna.

Sa ei ole mühakas, kes eirab naise tähelepanu vajadust. Sa oled enesekindel mees, kes on teadlik naiste erinevatest võimu haaramise üritustest. Sa oled nendest üle. Sa ei kaota hetkekski kontrolli. Sa oled teadlik naiste erinevatest „testidest.”

Rusikareegel on järgmine: kui sa lased endale jahti pidada (täidad alandlikult tema poolt seatud ülesandeid), siis sõidetakse sinust üle, sest sa ei paku enam midagi ootamatut/ üllatavat. Kui sa aga keeldud (seda pead tegema diskreetselt ning osavalt), saab temast ise jahitav ilma, et ta sellest arugi saaks. Nüüd on sinus tekkinud salapärasus, ootamatus, mis on võtmeelemendid veetluse tekitamisel.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 1047

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga