Mille poolest on iPad parem kui tavaline laptop või lauaarvuti?

Autor: Pult24

iPad ja laptop omavahel otseselt ei konkureeri, kuna mõlemal on erinev funktsioon. Siiski tuleb tihti ette olukordi, kus inimestel on keeruline otsustada – kas iPad või laptop?

iPad on väga mugav igapäevasteks toiminguteks, nagu uudisvoo jälgimine, veebis surfamine, e-maili saatmine, e-raamatu lugemine, Facebookis toimetamine, tweet’imine jms. Nendes tegevustes jääb laptop või lauaarvuti kasutajamugavuse koha pealt tugevasti alla. iPad on tavakasutaja jaoks mugavam. Pole midagi mõnusamat, kui visata pereseltsis diivanile külili, iPad käes ja teha oma igapäevaseid toimetusi internetis. iPad on muutumas väga populaarseks mängu-konsooliks ja seda just tänu oma touchscreen omadustele. Samuti on võimalik iPad’i puhul juhtida tegevusi läbi uuendusliku „screen rotation“ funktsiooni, mis muudab kasuatajakogemust oluliselt.

Vaata lähemalt: http://pult24.ee/ipad.html

 

Be Sociable, Share!
Sildid , , |
Elektroonika- ja tehnikakaupade e-pood Pult24 on veebikeskkond, mis on tehnikatarvete soetamise muutnud eriti lihtsaks, mugavaks ning kliendisõbralikuks. Uuri lähemalt: http://www.pult24.ee/

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 148

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga