Miks võtta enda reklaamimiseks kasutusse Roll-upid?

Autor: rasmus

Enda ettevõtte, tegevuse või ürituse reklaamimine ei pea olema kulukas lõbu. Sageli ei teata, et peale selle, et tegemist on efektiivse reklaamlahendusega, on roll upid ka näiteks üsna soodne viis end rahvale teatavaks teha.

Isegi digilahenduste maailmas on roll-up jäänud ja ega rahvas nii pea tänaval kõndimist lõpeta. Sotsiaalmeedia võib teha ära suure osa tööst, kuid iga inimese tähelepanuväli on erinev. Kui tahta olla kindel, et sõnum või teadaanne levib, tuleb kindlustada kohalolek igal rindel..

Roll-upid – 5 praktilist omadust

Võib tunduda lahtisest uksest läbimurdmine selgitada, et miks võtta enda reklaamimiseks Roll- up kasutusse, sest see on ju üks kõige ilmselgemaid meetodeid. Ent ei maksa unustada, et alles alustavaid organiseerijaid ja ettevõtjaid, või neid, kes tõesti ei tea kui lihtne on neid soetada, võib alati leiduda. Samuti on hea teada tehnilisi võimalusi, nagu näiteks:

  • Soodne hind – roll upide tellimine on iga ettevõtte jaoks taskukohane. Sõltuvalt firmast on hinnad varieeruvad 30-65 euroni. Hind sõltub tellimuse kogusest mida rohkem tellite seda odavam hind
  • Valmib kiiresti – digitrükk (üks mitmest tootmistehnoloogiast) võimaldab tellitud roll upi graafikal valmida kiiresti. Kui üritust planeerides on jäänud reklaamimine viimasele hetkele või on esitlus tulemas, on see hea viis asjad kähku tehtud saada.
  • Valik erinevaid suuruseid – roll-upe on võimalik valmistada erineva laiuse ja kõrgusega. Näitena võib restoranis olevate lauade jaoks valmistada isegi väikeseid a4-mõõdus roll upe.
    Standard suurused on 800 850, 1000, 1200 ja 1500 mm laiused bännerid. Standard pikkus on 2000mm.
  • Erinevad mõõdud – kui mõeldakse plakatist, siis sageli mõeldakse suurelt, kuid võib olla ka tavaline A4. Standardmõõtude vahemik on sellest A0-ini, kuid vajadusel saab teostada ka erisoove, mille puhul on piiriks ainult laius 1350 mm.
  • Kiire ning lihte ülespanek – Roll up on võimalik üles seada 30 sekundi jooksul. mehhanismi sees on vedruga rull ja kui banner ei ole hetkel kasutusel on graafika keritud mehanismi sisse. Kui teil on vaja roll up üless seada , tõmba lihtsalt graafika mehanismist välja ja asetage graafika toetamiseks taha alumiiniumist toetus. Samuti kaalub see vähe ja on kerge transportida, kanda ja ladustada iga roll-upiga on kaasas kandekott

Seega, roll up pole lihtsalt plakat, vaid väga erinevate võimalustega ja lihtsalt teostatav reklaamlahendus.

PR Disain tuleb appi kõigis disaini- ja trükiküsimustes

Roll upid on on ainult üks näide paindlikkusest meie pakutud teenustes. Kõigega, mis seondub ettevõtte, toote, või teenuse disainiga, pakume enda oskusi, nii kitsalt või laialt kui soovid.

Veendumaks, et nii on, tule tutvu kõigi võimalustega, mida pakume.

Tekkis soov või huvi, võta meiega ühendust! Rasmus@perrepro.ee

Be Sociable, Share!
Sildid , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 616

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga