Miks osaleda messidel?

Autor: maitlillemäe

Messist osa võttes on tarvis arvestada külastajate eesmärke, ja need võivad olla järgmised:

külastajad tulevad messile uute toodete ja teenuste järele
külastajad kasutavad messil saadud infot otsustamaks millist toodet või teenust osta
külastajad langetavad ostuotsuse mälus oleva visuaalse kujutluspildi järgi
külastajad kasutavad messi jooksva informatsiooni kogumiseks

Millist kasu toob messil osalemine?

Äri tõhustamine

Messil saavad kokku pakkumine ja nõudlus. Siin on osalejate eesmärk mitte müüa üksikuid tooteid, vaid sõlmida pikaajalisi lepingud.

Toimiv mess on koht, kus osalejad loovad kontakte mitte ainult lõpptarbijate, vaid eelkõige kaubanduslike ja hulgimüügiorganisatsioonidega, kes tegelevad suurte tellimustega.

Mess on ideaalne koht loomaks usaldusväärseid isiklikke suhted, mis on tänapäeva äritegevuses kõrgelt hinnatud.

Kommunikatsioon

Mess ei ole mitte ainult võimalus näidata oma ettevõtte tooteid või teenuseid, vaid ka mitmeotstarbelise kommunikatsiooni võimsaim vahend.

Laias laastus on mess kui suur ärifoorum, mis sisaldab peale ekspositsiooni ka konverentse, ümarlaudu ja seminare. Need aitavad luua spetsialistide vahel tihedamat informatsiooni, oskuste ja kogemuste vahetust.

Lisaks sellele saavad messi raames kokku eksperdid, erinevate struktuuride esindajad, tootmisettevõtted ning ostjad ja kliendid – kõikidel on võimalus tutvuda ja vahetult vestelda mitteametlikus, suhtlust soosivas messi atmosfääris.

Turu-uuringud

Mess on suurepärane võimalus turu tundmaõppimiseks.

Just siin on Teie ettevõttel ning Teie konkurentidel ja äripartneritel avatud ja üheaegne juurdepääs. See annab hea võimaluse hinnata oma kauba või teenuse kvaliteeti, positsioneerida oma tooteid, võrrelda erinevate ettevõtete pakkumisi ja pöörata tähelepanu väikestele, kuid tähtsatele nüanssidele, mida hiljem enda kasuks pöörata.

Mess on parim koht Teie ettevõtte ideede ja lahenduste katsetamiseks. Siin Te saate kohe tagasisidet, näete potentsiaalsete ja praeguste klientide vahetut reaktsiooni ja arvamust.

Ettevõtte maine parandamine

Messil oma toote või teenuse edendamine ei õnnestu vastava imagota. Kui Te pretendeerite liidripositsioonile ja soovite näidata end tõsise ettevõtena, kindlustab mess kõik tingimused, et saaksite siseneda turule sellises staatuses.

Kõik korraldaja tegevused on suunatud positiivse imago loomisele: alates osaleja esitlusest kataloogis kuni loominguliste PR-aktsioonideni välja.

Seega on messil osalemine Teie firmale ulatuslik, sihikindel ja tõhus reklaamikampaania.

Be Sociable, Share!
Adminstraator / webmaster@artiklid.eu / Veebipunuja

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 372

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga