Miks kasutada massaazilaude?

Autor: Henri Lind

Massaaz on tuntud kui suurepärane võimalus leevendada valu ja stressi, mis meid enamikke tänapäeva modernses maailmas valitseb. Massaaz võib lõdvestada lihaseid ning peletada kurnatust. Regulaarne massaaz sealjuures võib isegi üldist tervist ravida.

Paljud inimesed seisavad päeva lõpus silmitsi kas pea- või siis seljavaluga, või siis teiste väiksemate valudega. Enamik meist vastab sellele istudes televiisori ette ning juues tassi teed, kuid veel parem võimalus oleks massaaz. Kuid selleks ei pea isegi kodust välja minema. Massöör võib teid ka kodus masseerida kasutades enda massaazilauda.

On palju erinevaid massaazilaudu, kaasa arvatud statsionaarsed lauad, elektrilised lauad ja hüdraulilised lauad. Kõik need lauad ei ole muidugi kaasaskantavad, kuid on olemas palju kergeid massaazilaudu, mida saab kaasas kanda ning kergesti kokku-lahti pakkida.

Massaaz aitab patsiendil valudest lahti saada ning vähendab väsimust. See aitab ka maha rahustada agressiivset käitumist, kahandada stressi ning parendada vaimujõudu ning ka keha. Lisaks sellele aitab massaaz ka suurendada valgete vereliblede hulka, mis samas aitab tugevdada sinu immuunsussüsteemi. Terapeut julgustab massaazi ajal patsiendil lõdvestuda, mis aitab pinge lihastest välja viia. Patsient tunneb end varsti puhatuna, vähem pinges, ja lõdvestunud lihastega on ka valud leevendunud. On läbi viidud uuring tantsimist õppivate õpilaste seas ja tulemused on näidanud, et massaaz aitab kaasa liikumisulatuse laiendamisele, samas ka parem tasakaal, hoiak, tuju ja esitus.

On tähtis, et terapeudina oled rahulik ja osav ning omada reguleeritavat massaazilauda on elutähtis.

On iseenesest selge, et massaaz parendab füüsiliselt, kuid massaaz parandab ka emotsionaalset külge ja üldist heaolu. See töötab nii täiskasvanute kui laste peal, nii, et ei ole mingit vanusepiiri massaazi jaoks. Teadlastel on uskumus, et massaaz vabastab sinu kehas kemikaale ja see aitab sul võidelda haigustega ja kiirendada tervenemisprotsessi.

On tähtis kasutada õiget massaazilauda, sest massöörina oled sa kindlasti õigest lauast huvitatud. Lisaks ka kergete ja kaasaskantavatele laudadele, on teisigi valikuid, nagu näiteks kõrguse reguleerimine, erinevad laiused, seljatoed. Need erinevad atribuudid mängid sinu töökohas suurt rolli.

http://www.massaazparnus.com

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 360

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga