Mida tuleks jälgida äriklassi laptopide puhul?

Autor: Pult24

Laptopid on paljudes erinevates suurustes ja kui su töö nõuab pidevat reisimist, siis oleks mõtekas valida laptopid väiksema 12-13 tollise ekraaniga. Tasuks ka jälgida seda, millist kaalu laptopid omavad. Kergema kaaluga ja õhemad laptopid kuuluvad eraldi kategooriasse nimega Ultrabook. Nii ekraan kui ka arvuti kaal võivad olla suuremad (17-tolline ekraan ja üle selle) kui su töö suurt ringiliikumist ei nõua.

Vastupidavus äriklassi laptopide puhul: Mida madalam on laptopi hind, siis reeglina on lühem ka selle garantiiperiood. Ehk teisisõnu, soodsaim arvuti ei pea ajas kaua vastu. Kõrgema hinnaklassiga laptopid on komplekteeritud kvaliteetsematest osadest (magneesiumi ja alumiiniumi koostisega kestad), mis aitavad vältida sisekomponentide deformeerumist. Ja metallkest kaitseb sisekiipe ülekuumenemise eest paremini kui plastik.

Äriklassi laptopide kõvaketas: Äriklassi laptopi kõvaketas peaks olema šokiisolatsiooniga ehk põrutuskindel. Ka on palju kasu sensorist, mis suudab tuvastada kukkumise ning kaitsta seeläbi kõvaketast kahjustuste eest. Riknenud andmeid on võimalik küll taastada, kuid see on tunduvalt kallim lõbu, kui kvaliteetse kõvaketta maksumus.

Äriklassi laptopide turvalisus: Turvalisus on kõige olulisem omadus äriklassi laptopide juures, kuigi see reeglina ei sea eraldi nõudeid riistvarale. On võimalik kasutada erinevaid tarkvaralisi lahendusi, mis kaitsevad laptopis olevaid andmeid.

Vaata lähemalt: http://www.pult24.ee/laptopid.html

 

Be Sociable, Share!
Sildid , |
Elektroonika- ja tehnikakaupade e-pood Pult24 on veebikeskkond, mis on tehnikatarvete soetamise muutnud eriti lihtsaks, mugavaks ning kliendisõbralikuks. Uuri lähemalt: http://www.pult24.ee/

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 242

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga