Mida naised tegelikult tahavad?

Autor: Kohtingu Abi

Seda artiklit lugedes hoia oma meel avatud. Selle artikli eesmärk ei ole kedagi maha teha ega ära panna. Igalühel on õigus oma arvamusele ning käesolev väljendab kohtinguabi tiimi arvestatavale kogemusele toetuvat arvamust. Täpsemalt siis – mida tahavad naised meestelt tegelikult?

Hea küll. Küsi mõnelt oma sõbrannalt või suvaliselt naiselt, mida ta tegelikult mehelt ootab ning vastus on kiire tulema: lojaalsust, ausust, hoolivust, lilli jne. Mitte väga üllatav, eksole. Väga tihti (paraku) võetakse aga selliseid väiteid ka tõepähe ning paljud mehed muutuvadki hoolivaks, lojaalseks, sünnipäevi meeles pidavaks meheks, kes on ka hea kuulaja ning sobib suurepäraselt etendama õla rolli, mille peal naised nutavad ning analüüsivad oma purunenud suhteid. Mees võib olla ükskõik kui hooliv tahes, kuid suure tõenäosusega jääb selline suhe vaid sõpruseks. Milles on siis küsimus?

Tõsi, päris vale see ei ole. Loomulikult meeldib ju igale naisele, kui neile lilli tuuakse ja nende järele hoolitsetakse, see on täiesti loogiline. Kahjuks aga ei suuda naised armuda meestesse loogikale toetudes. See miski, see tõmme, mis kahe inimese vahele tekib ei ole loogilise analüüsi tulemus. See on midagi muud. Need on instinktid ja emotsioonid.

Seega, kuigi naistele meeldib kogu see „hea poisi“ teema, siis reaalsuses osutub valituks pigem nö. paha poiss. Naisi tõmbavad instinktiivselt sellised mehed, kes nö. haaravad härjal sarvist ja suudavad alati näidata (vähemalt välja paista), et nemad omavad iga olukorra üle kontrolli. Naised tahavad tegelikult enesekindlaid mehi, kes ei küsi luba iga kord, kui tal on vaja wc-sse minna. Neile meeldib, kui mees juhib, sest see tekitab neis turvatunde.

Ärge unustage, et antud artikkel kehtib eelkõige esmamulje tekitamisel ning suhte algusfaasis. Kindlasti ei tee suhtele paha edaspidine hooliv ning armas käitumine.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 311

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga