Lifelike töötab välja Social Media Appi

Autor: LifeLike2010

Lifelike Social Media App

Arendame välja nutitelefonidele mõeldud aplikatsiooni, mis muudab firma või eraisiku uudiste edastamise lihtsaks, kompaktseks ja kõigile kättesaadavaks.

Mugav kasutajaliides

Kasutajaliides on disainitud kiireks ja mugavaks kasutamiseks. Info on jaotatud plokkidesse, mis avanevad smooth slide meetodil. Iga järgneva ploki avamine sulgeb eelneva ja jätab ekraanile ainult vajaliku informatsiooni. Aplikatsioon laetakse sisse kogumahus, mis tähendab, et vahepeal ei toimu lehe ümberlaadimist.

Admin-liides

Aplikatsiooni saab seadistada vastavalt vajadusele. On võimalik määrata, mitut sissekannet kuvatakse ja kui suur hulk infot ühe sissekande kohta näidatakse. On võimalik näidata pilte, nende mahtu ja suurust dünaamiliselt muuta. Samuti saab näidata just neid plokke, mida hetkel vaja.

Universaalne ühenduvus

Aplikatsioonis on võimalik kuvada Twitteri säutse, kõiki RSS-i feede ja Facebooki Seina sissekandeid, staatust ja palju muud. Samuti on võimalik lisada kontaktimoodul, mille abil saab aplikatsiooni kasutaja saata kirja aplikatsiooni haldajale.

Loe lisa sellest ja teistest interktiivsetest teenustest ning toodetest www.lifelike.ee

Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , , , , , , , |
Antud portaalid esindadn Lifelike OÜ-d, mille põhitegevuste hulka kuuluvad erinevad interaktiivsed brändingut puudutavad lahendused. Väljunditena kasutame puutetundlikke custom-made tarkvaraga eriseadmeid ning infokioskeid. Erilise trumbina näeme S3D-võimaluste pakkumist ning omaloodud tarkvara, mis kliendi meelitamise atraktiivsusele toetudes lihtsamaks teeb.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 198

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga