Levinumad põhjused mitte alustamaks!!!

Autor: JumpMan

On palju mõjuvaid põhjusi miks peaksime me kõik trenni tegema ja tervislikult elama. Kuid kahjuks on vähemalt 10 korda rohkem põhjusi ,et seda kõike kas või natukene edasi lükata. Järgnevalt toongi teieni populaarsemad neist.
Üks kõige esimesi mis pähe tuleb on kindlasti ajapuudus. Vormi parandamiseks kuluks meil nädalas alguses kõigest paar tundi ning ka edaspidi piisaks kahest-kolmest tunnist ,et areng jätkuks.
Samuti on väga levinud ettekääne „Siis kui“.Alustan siis kui ilmad paremaks lähevad jne. Alustamine ei muutu lihtsamaks kui sa seda edasi lükkad. Võta ennast kokku juba täna , kohe! See on juba pool võitu. Tee alustamine endale meeldivaks , sa ei pea kohe meeletute koormuste juurde minema.
Mul on targematki teha….Ja ma ei tea mida, kui palju ja kui intensiivselt teha. Maailm on infot täis tänapäeval. Tee endale selgeks mida sa tahad ja otsi selle kohta sobivat informatsiooni. Kui võidad paremast vormist ja tervisest ning tunned ,et ohvrid on väiksemad kui saadud kasud, siis saadki aru ,et see pole päris mõttetu tegevus.
Eks ole seda sporti tehtud ka juba. Kahjuks ei saa vormi hoiule panna. Kahjuks kogu eelnev töö ja vaev siin vallas ei loe väga palju. Vorm kaob kordades kiiremini kui tagasi tuleb! Liikumine peab olema pidev ja pikkaajaline. Muidu tulemusi ei tule , sest vorm ei püsi rohkem samal tasemel kui kaks nädalat.
Sport on vastik!!! Kuna kehvas vormis inimese jaoks on sport alguses tõesti ebamugav tuleks alustada väga rahulikult ja mõistlikult. See tuleks samuti meeldivaks ja vaheldusrikkaks muuta, siis see ei tundugi enam võib olla nii raske oma päeva mahutada.

Be Sociable, Share!
Vaata kindlasti ka http://www.verticaljumpcenter.com kui tahad rohkem teada saada hüppevõimest ja selle arendamisest. Samuti palju üldist infot erinevate treeningmeetodite kohta.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 288

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga