Kuhu reisida Talvel?

Autor: maitlillemäe

Eesti viletsast suusailmast tüdinud inimesed kipuvad alati talvel soojale maale. Millised on siis need kõige paremad ja soodsamad sihtkohad talvel reisimiseks.

* Egiptus on alati olnud Eestlaste lemmik. See võib muidugi tulla ka sellest, et ega eriti kuhugi mujale Eesti reisifimad ju ei sõida. Aga ega Egiptusest pole vaja vist midagi kirjutada, kõik niigi seal käinud ja näinud. Parimad reisid ja hinnad leiad Eesti reisikorraldajate kodulehelt.
* Kanaari saared on samuti hea sihtkoht talvel sooja leidmiseks. Seal on mitu saart, mille vahel valida: Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura. Kaks esimest on kõige populaarsemad ning seal leidub ka kõige rohkem hotelle, atraktsioone ja vaatamisväärsusi. Temperatuur jääb Kanaaridel aastaringselt 20-25 kraadi juurde, kõrghooaeg aga on talvisel ajal. Väljaspool kõrghooaega on hotellid kordi soodsamad. Kõige paremaid pakkumisi võib leida märtsist septembrini.
* Maroko lähim ja odavaim Aafrika riik. Vastupidiselt turismi täis Egiptusele, pakub Maroko rohkem ehedid kogemusi, tõelist kultuuri ja võimalust tutvuda kohaliku eluga. Rannikul asuv Agadiri kuurort on suurim turismipiirkond, pakkudes häid hotelle ja rannamõnusid. Maroko keskel Sahara kõrbe ääres asuv Marrakech on aga tõeline kultuuripärl oma maotaltsutajate, hennamaalingute ja muinasjutuvestjatega. Samuti võib seal ette võtta kõrberetke, kus peale kaameli seljas mööda kõrbe matkamist saab koos nomaadidega luidetel trummi mängida või lageda taeva all magada.
* Ülejäänud soojamaa riigid on juba kaugemal ning seega ka kallimad, kuigi vahel võib leida sooduspakkumisi erinevatesse Aasia ja Lõuna-Ameerika riikidesse.
* Kui rannapuhkus pole eesmärk omaette, võid muidugi kaaluda reisimist ka erinevatesse Vahemeremaadesse. Päike paistab aastaringselt ning soojakraadid võivad ka jääda 15-20 kraadi ligidale. Mõned põnevamad ja soodsamad reisisihid on näiteks Malta, Hispaania või Kreeka. Kaaluda tuleks ka saari nagu Sitsiilia, Mallorka, Ibiza, Kreeta jt.

Viimase hetke reisi võid leida erinevate Eesti reisikorraldajate kodulehelt. Samas kui Sa tahad juba varakult plaanid paika panna ja eriti hea hinna leida, soovitan broneerida lennupiletid läbi http://www.skyscanner.com lehe ja leida hotell läbi Alpharooms’i kodulehe.

Be Sociable, Share!
Adminstraator / webmaster@artiklid.eu / Veebipunuja

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 350

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga