KONAD Nailart – küünemaalingud küünetempliga.

Autor: KONAD e-pood Eestis

KONAD Nailart küünetemplid - Eesti e-pood

KONAD Nail Art on uudne ja väga lihtne küünemaalingute tegemise süsteem, mille abil saab igaüks ise endale teha veatuid küünemaalinguid. KONAD küünemaalingu süsteemiga saab eelnevalt kujundatud erinevate disainidega küünemaalingud oma küüntele kanda vaid mõne minutiga. Süsteemi põhivahenditeks on küünetempel, kaabits ja erineva disainiga maalinguplaadid. Kaunistage oma küüsi või muutke oma küünte maalinguid igal ajal kui vaid soovite. Disainilahendusi võite muuta kasvõi iga päev ja nii mitu korda kui vaid soovite

KONAD Nailart küünemaalingute süsteemiga on võimalik igaühel ise saavutada ülipeenete detailideni viimistletud küünemaalingud, mida käsitsi maalides pole võimalik kunagi saavutada. KONAD küünemaalingute komplektid on väga kompaktsed, seega võite neid soovi korral alati kaasas kanda ja kasutada neid kus iganes vaid soovite (kodus, tööl, sõprade juures, puhkusel jne).

KONAD Nail Art küüne maalingu süsteemiga saate luua ilma eriväljaõppeta täiuslikke, professionaalseid küünemaalinguid väikese ajakuluga ja mitmeid kordi soodsamalt, kui ilusalongides. Hakake ise oma küünemaalingute disaineriks ja tehke seda samahästi kui professionaal – või isegi paremini. See on lihtne ja kerge !


KONAD maalingulakid ehk kujundilakid

KONAD spetsiaallakid ehk maalingulakid

KONAD maalingulakid ehk spetsiaallakid
KONAD maalingulakid ehk spetsiaallakid on spetsiaalselt KONAD küünetempliga küünemaalingute tegemiseks mõeldud lakid, mis sisaldavad kuni 5 korda rohkem värvipigmenti kui tavalised küünelakid ja on vajaliku viskoossusega (paksemad), et tagada suurepärased ja veatud küünemaalingud KONAD küünetempliga. Hetkel on KONAD sarja valikus üle 30 erineva värvi ja tooniga spetsiaalse maalingulaki. Värve ja toone omavahel miksides on võimalik värvipalletti veelgi suurendada. KONAD spetsiaallakid ei sobi küünte tavalakkimiseks, need on mõeldud vaid küünemaalingute tegemiseks KONAD küünetempliga.


KONAD kujundiplaadid ehk maalinguplaadid

KONAD kujundiplaadid ehk maalinguplaadid

KONAD kujundiplaadid ehk maalinguplaadid
KONAD kujundiplaat (maalinguplaat) on eeldisainitud kujunditega plaat veatute küünemaalingute tegemiseks KONAD küünetempliga.
Plaadid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest meditsiinilisest roostevabast metallist ning on seega väga vastupidavad. Hetkel on KONAD Nailart sarjas üle 80 erineva kujundiplaadi. Igal kujundiplaadil on 5-7 erinevat disaini ehk maalingupilti. Kõik kujundid on ainulaadsed ning soovi korral saab ka erinevaid kujundeid ja maalinguvärve omavahel kombineerida/liita, seega saate luua “lõpmatu arv” erinevaid disainilahendusi ehk küünemaalinguid oma küünte kaunistamiseks. Kõik oleneb vaid Teie enda fantaasiast – laske oma fantaasial lennata !


Lisainfot KONAD toodete ja komplektide kohta on võimalik leida:
KONAD koduleht Eestis: www.konad.ee

KONAD e-pood Eestis: www.epood.konad.ee


Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , , , , , , |
KONAD Nailart - küünemaalingud küünetempliga - ise, mugavalt ja soodsalt. Enam ei pea Sa kaunite küünemaalingute tegemiseks kulutama oma aega ja raha kulukate küünesalongide külastamisele. Nüüd saad imeilusad ja veatud küünemaalingud teha ise KONAD küünetempli süsteemiga. KONAD e-pood Eestis: http://www.epood.konad.ee Lisa saad vaadata www.konad.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 1017

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga