Kolimisteenused – millest alustada kui ees ootab kolimine?

Autor: Arne Oad

Sul on vaja vahetada elu või äripinda ning oled jõudnud punkti kus sul oleks vaja ette võtta kolimine. Need kes on korduvalt kolinud, teavad et see tegevus võib olla tõeliselt tülikas ning üldse ei sooviks sellele aega kulutada. Kes aga kolinud pole ei pruugi aga aimatagi kui palju aega see võib Sinult röövida.

Paneksin siinkohal kirja mõned punktid, mis aitaksid seda Sinu jaoks keerulist protsessi lihtsustada.

  1. Nagu muudeski valdkondades, soovides head lõpptulemust, siis on vajalik teha väike plaan. Kirjuta omale üles tegevused, mida pead kolimise raames läbi viima kuskile paberile, kalendrisse või telefoni ning kui käes on kiire kolimise aeg, saad sealt vaadata mis järgmiseks teha tuleb ja kriitilistel hetkedel ei lähe olulised asjad meelest.
  2. Alusta planeerimist võimalikult varakult. Tavaliselt jäetakse kõik asjad viimasele hetkele ning siis võib tekkida kolimise päeval olukordi kus puudu on uste võtmed, tõkkepuude kaardid või muud sellist. Need puudused aga pikendavad kolimise protsess ning kolimisteenused ja nende maksumus võib sellega seoses ka tõusta.
  3. Leia endale varakult kolimiskastid ja muud pakkimiseks vajalikud vahendid. Soovitan kasutada just kolimiskaste, kuna poe kilekottidesse pakitult ei ole Sinu kööginõud ning muud isiklikud asjad piisavalt kaitstud, samuti ei ole neid selliselt transportides võimalik kolimissõidukis üksteise peale laduda. See omakorda võib tähendada, et asjad ei mahu ühe korraga autosse ja tekib vajadus mitme reisi järele.
  4. Alusta asjade pakkimisega samuti võimalikult varakult. Paki ära asjad mida Sa igapäev ei kasuta. Näiteks talvel suveriided ja suvel talveriided. Ikka ja jälle on meie kliendid rääkinud kuidas nad mõtlesid, et pakivad kolimispäeva eelneval õhtul paari tunniga oma asjad ära, kuid pakkimine on läinud varaste hommiku-tundideni välja.
  5. Pakkimisel tee asjadest nimekiri, siis on Sul hiljem võimalik sealt kiiresti vaadata millises kastid Sinu olulised dokumendid, riided või muu inventar on.
  6. Vaata, et Sul oleks kolimise päeval olemas kõik vajalikud võtmed, ukse ja tõkkepuude läbipääsukaardid!


Kolimisteenused ja nende tellimine võib olla sinu jaoks 2x soodsam

Kolimisteenused ja nende tellimine võib olla sinu jaoks 2x soodsam, kui tead nippe, mis aitavad kolimiskulusid madalal hoida. Uuri lähemalt: http://www.okmovers.ee

Be Sociable, Share!
Sildid , , |
Arne on kolimisekspert, kes omab selles valdkonnas enam kui kümne aastast töökogemust. Oma blogis jagab ta nõuandeid ja nippe, kuidas muuta tüütu ning vaevaline kolimine lihtsaks, kiireks ja nauditavaks? Tutvu tema kolimisnõuannetega ja koli 2x soodsamalt. Uuri lähemalt: http://www.okmovers.ee

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 472

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga