Kinnisvaralaen ettevõtetele

Autor: R80

Alles esimesi samme tegevad ettevõtted või ka juba pikemat aega tegelevad väiksemad firmad on tihtipeale raskustes, sest ei ole piisavalt rahaliseid vahendeid. Pangad ei anna laenu, sest soovitakse väljastada laen ainult tugeva ajalooga firmadele. Suurepäraseks lahenduseks on tihtipeale kinnisvaralaen ehk hüpoteeklaen. See tähendab oma kinnisvara tagatiseks andmist, et saada laenu ettevõtte tegevuses hoidmiseks.

Antud tagatis ei pea kuuluma kindlasti firmale vaid võib kuuluda ka ettevõtte omanikele, juhatuse liikmetele. Kinnisvaralaenud ehk kinnisvara tagatisega laenude tagasimakseid saab teha hilisemalt igakuuselt või ühe kokkuvõtliku maksega. Laenu pikkus saab tavaliselt olla kuni 3 aastat. Olemas on ka erinevad pikema tähtajaga laenud 10 kuni 15 aastat aga täpsemate detailide jaoks peate pöörduma laenupakkujate poole.

Eraisiku kinnisvaralaen on muutumas järjest populaarsemaks Eesti eraisikute seas. Miks mitte ka ettevõtete seas?

Be Sociable, Share!
Artikli autor Hüpoteeklaen OÜ asutati 2009. aastal, kui kinnisvaraturul toimus seisak ning inimestel oli laenu saamine äärmiselt raske. Meie lahendus teile on kinnisvaralaen ehk laen kinnisvara tagatisel. Meie pakutavad teenused on veel laenude refinantseerimine ja koduliising

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 137

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga