Kas naine peab olema enesekaitseks heas vormis?

Autor: SelfDefense

Kui me räägime naiste enesekaitsest tulevad mängu väikesed erinevused. Kuna naised enamasti on füüsiliselt nõrgemad (kindlasti on ka erandeid), siis tuleb rohkem tähelepanu pöörata kõigile pisiasjadele. Kuid kas siis hea füüsiline vorm on oluline?

Vastus on loomulikult JAH. Kuigi selleks, et sa suudaksid ennast kaitsta ei pea sa olema tippsportlane ega jooksma 100m 10 sekundiga. Ma tean, et õigete teadmiste ja piisava harjutamise tulemusel on kõigil naistel kordades suurem võimalus ründaja käest pääseda. Siinkohal pean siiski mainima, et mida paremas vormis sa oled, seda suurem on ka tõenäosus sinu pääsemisel. Kui sa tegeled regulaarselt oma keha vormis hoidmisega, paranevad sellega ka sinu füüsilised võimed.

Kõige lihtsam näide on vägistaja või mõne teise kurjategija eest ära jooksmine. Kui sa oled kehvas vormis ning su harrastused on ebatervislikud on palju palju tõenäolisem, et sa ei suuda ta eest pageda. Kindlasti ei tule selles olukorras kasuks suitsetamine, mis olulisel määral kahandab sinu vastupidavust!

Ma ei pea silmas, et sa peaksid väga suurtel koormustel trenni tegema. Heaks enesetundeks piisab täiesti mõnest jooksutiirust ja enesekaitse harjutamisest. Jooksmine on reeglina kõigi spordialade alus. Enesekaitse või mõne võitluskunstiga tegelemine on aga eriti lõbus ja kaasahaarav kui seda harjutada koos teistega. Tegelikult piisab täiesti ühest sõbrast, kes oleks sarnaselt sinuga huvitatud enesekaitsest.

Be Sociable, Share!
Sildid , , |
Tahad rohkem lugeda ja teada saada naiste enesekaitsest külasta kindlasti järgnevat lehekülge http://selfdefence4women.comTegemist on spetsiaalselt just naistele mõeldu saidiga!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 240

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Kommenteerimine on suletud