Kas kasutate Skype kõiki võimalusi?

Autor: Andres Männisalu

Kas kasutate Skype kõiki võimalusi?

Otsisime pikka ega võimalust, et leida firmale esindaja Soomes.
Kaalusime mõningaid pakkumisi, aga küll olid need siis meie jaoks liiga kallid või siis jälle ebamugavad.

Taandasime soovi, vaja on bürooruume Helsingis. Paraku ei tulnud ka sellest midagi välja, kuna püsikulud büroo ülalpidamiseks oleksid olnud liiga kõrged.

Lahenduse pakkus meile Skype!

Dispaki jaoks oli ja on oluline, et Soome kliendid saaksid helistada meile oma emakeeles ja ka soovitavalt Soomes registreeritud telefoninumbrile. See viimane on oluline selle pärast, et jätta klientidele mulje, et kogu äritegevus asub Soomes.

Mida siis tegime!

Skype konto oli meil olemas. Ostsime tel. numbri Helsingis, maksumusega 50€-1 aasta, see teeb numbi 1 kuu üüriks 65 krooni. Aasta möödudes saab numbri renti pikendada.
Võimalus on osta aastamaksuga 50€ number 25 riigist. Nenede võimaluste kohta info leiad siit: http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/onlinenumber/

Kuidas asi siis toimib?

Reklaamime enda kodulehe soomekeelsel sektsioonil välja võimaluse helistada meile Soome numbrile. Pakume selle võimaluse välja kodulehe igal eraldi lehel http://www.dispak.ee/?s=32 ja samuti ka kontakti vormil http://www.dispak.ee/?s=125

Kliendile Soomest tähendab see seda, et helistades meie poolt välja pakutud Helisingi numbrile, maksab klient kohaliku kõne tariifi. Saabuv kõne heliseb meil arvutis ja võtab vastu soome keelt perfektselt valdav töötaja.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 233

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga