Juuksurisalongid tallinnas

Autor: Siim H

Kui elad Tallinnas, siis on sul kindlasti paar oma lemmikumat juuksurisalongi, mida sa aeg-ajalt külastad, et ikka ilus ja moodne välja näha.
Muidugi on oma kodulinnas lihtne orienteeruda ja saab ju ka alati sõpradelt või sugulastelt vajadusel nõu või soovitusi küsida.

Aga iga päev kolib Tallinnasse mõni selline uus elanik, kellel ei ole isegi aimu mitte, kus mõni talle lähim juuksur võiks asuda.
Mõnikord linnaliinibussi-, trammi- või trolliga liigeldes võib talle teeääres asuva ilusalongi silt silma jääda. Ning ta otsustabki seda hiljem külastada, kuna see on ainukene mida ta siiamaani teab.

Alati aga ei ole just kõige targem lihtsalt ilusa reklaamsildi või moodsa nimetusega salongi kasuks otsustada. Sest sa ei või kunagi teada, millise töökvaliteedi osaliseks sa võid saada.

Kui lähed mõnda suvalisse juuksurisse ja satud mõne amatöörliku või veel hoopis praktikandi käe alla. Tulemuseks võib olla see, et sa ei saanud sellist soengut mida sa tegelikult oleksid soovinud. Ja siis ei ole enam midagi teha =)

Alati ennem kui otsustad mitte ainult Tallinnas vaid üldse mõnes võõras linnas juuksurit külastada, tee natukene uurimustööd. Eelkõige küsi sõprade või tuttavate käest nende lemmikuid.

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 221

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga