iPad – millise mälumahuga iPad valida – 16GB, 32GB või 64GB?

Autor: Pult24

3nda põlvkonna iPad omab head kaamerat, mis võimaldab teha kõrge kvaliteediga 5 megapiksliseid fotosid ja 1080 resolutsiooniga videot. Failid on mahukamad, mis tähendab, et uue iPad’i puhul võib tekkida vajadus suurema ruumi järele. Kui oled suur pildistaja/filmija, siis 16GB mälumaht saab kiiresti otsa. iPad on muutumas väga populaarseks mängu-konsooliks. Mängud aga võivad olla mahukad, mõned iPad mängud võivad olla mahult kuni 1GB. Samuti on filmid mahukad, sõltuvalt pikkusest kuni 3GB.

iPad 16 GB – Kui ei ole soov kasutada samaaegselt paljusid aplikatsioone, filme või luua massiivset muusikakogu, siis 16GB iPad peaks olema sulle piisav.

iPad 32 GB – Kui soovid kasutada iPad’i igapäevaselt kõikvõimalikeks tegevusteks, sealhulgas mängimiseks, filmide vaatamiseks, koduvideo tegemiseks, pildistamiseks jne, siis 32GB peaks olema sobiv valik.

iPad 64 GB – Mõned inimesed soovivad, et nende iPad suudaks teha kõike ja koguaeg ning et mitte kunagi ei tekiks mahutavusega probleeme. Sellisel juhul vali iPad 64 GB.

Vaata lähemalt: http://pult24.ee/ipad.html


 

Be Sociable, Share!
Sildid , |
Elektroonika- ja tehnikakaupade e-pood Pult24 on veebikeskkond, mis on tehnikatarvete soetamise muutnud eriti lihtsaks, mugavaks ning kliendisõbralikuks. Uuri lähemalt: http://www.pult24.ee/

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 208

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga