Hullud Masinad on tulemas – Mad Machines

Autor: Kalle Kangur

Mad Machines on füüsikale baseeruv masinaehitus mäng, kus on võimalik luua oma virtuaalne maailm, ehitades ise nii leveleid ning kõikvõimalikke masinaid. Sinu vaenlasteks mängus on kriipsujukude moodi kurjad tegelased, kes sinu plaane nurjata püüavad. Mängu eesmärgiks on ehitada masin, mis suudab kõikvõimalikke takistusi ületades jõuda kriipsujukude kuningani ning see oma masinaga hävitada.

Mängu teeb väga huvitavaks just see, et tegu on füüsika reeglitel põhineva mänguga. See tähendab seda, et kõik sinu ehitatud masinad käituvad nagu reaalses maailmas ning iga väiksemgi muudatus sinu masina ehituses võib mängu käiku täielikult muuta. See aga tähendab seda, et iga masina ehitamine on põnev ning ootusärev, sest kunagi ei või päris kindlalt ette aimata, millisel naljakal, ettearvamatul või põneval viisil see töötab ja kuidas oma eesmärki täidab. Masinate ehitamiseks on sul kõikvõimalikke erinevaid masinate ehitus juppe: mootorid, rattad, hammasrattad, karkassielemendid, propellerid jne. Neid kõikki kokku kombineerides saadki ehitada masinaid. Iga masin on täiesti unikaalne ning käitub vastavalt sellele, kuidas tema looja ta ehitas, sest ehitamiseks on sul tuhandeid ja tuhandeid võimalusi. Tuleb vaid oma fantaasiat kasutada, et luua, midagi enneolematut naljakat, huvitavat või ilusat. Kuid tuleb kindlasti ka silmas pidada seda, et kui soovid leveli läbida, siis pead arvestama ka levelis asetsevate takistuste lõksude jms. Ning oma masina ehitama vastavalt sellise, mis suudaks need takistused ületada ning eesmärgini jõuda. Kui oled oma masina valmis saanud, tuleb kõige põnevam osa, sest nüüd on aeg oma masin käivitada ning kriipsujukude poole võitlusesse söösta.

Mad Machines on ka väga sotsiaalne ja pidevalt arenev mäng, sest kõike, mida sa mängus teed, saad sa oma sõpradega jagada, hinnata teiste tehtud masinaid ja leveleid jne. Seega ei pea sa seda mängu kunagi üksinda mängima. Oma stuffi jagamise teeb eriliseks ja eriti meeldivaks just see, et kui sa lood oma leveli, siis saad sa selle salvestada, oma sõpradele e-mailile, facebooki, twitterisse või kuhu iganes saata ning nemad saavad siis su levelit mängida, reitida ja omakorda jagada. Sa saad vaadata teiste mängijate loodud lahendusi või jagada oma loodud masinaid, saates selle sõpradele, et ka nemad saaksid su meistriteost imetleda.
Mad Machines on mäng, kus ei hakka kunagi igav, saab palju nalja, actionit, on nuputamist ja meelelahutust ka kõige nõudlikumale mängijale.

Subscribemine on juba alanud, pane ennast kirja ja saad kohe teada, kui mäng on onlines ! Või vaata trailerit ja näed hullusid masinaid tegutsemas:)

Mad Machines
http://www.playgamemm.com/

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 459

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga