Fujitsu veebipõhine personalitarkvara Persona V3 – uus suund personalihalduses!

Autor: Persona

Seadused muutuvad ja et kogu organisatsioon  suudaks neid muutusi ellu viia ning järgida võib osutuda oluliselt keerulisemaks kui protsessid ei ole automatiseeritud.Et maandada maksimaalselt seaduste mittetäitmise riski annab Persona V3 sulle integreeritud  protsessid ja  kontrolli mida vajad, et järgida seadusi ning vähendada inimliku eksimuste võimalust.

Lisaks võimaldab Persona V3 :

*Kontrollida kasutajate õigusi andmete juurdepääsule

*Veenduda, et Sinu personal järgib protseduure ning täidab neid korrektselt ja järjekindlalt

*Järgida ettevõtte sisepoliikat –  kuidas toimivad arenguvestlused, tervisekontrollid ja näiteks koolitusplaanid

*Kergesti jälgida töötajate tööks vajalike sertifikaatide ja ametitunnistuste aegumisi

*Hoida kõik töötajatega seotud dokumendid turvaliselt ja kindlalt ühes kohas

*Seadistada erinevaid meeldetuletusi –  sünnipäevad, puhkused, vestlused, tervisekontrollid, sertifikaatide lõppemine, töövõtu lepingute lõppemine.

 

Paljud ettevõtted kulutavad suurel hulgal oma aega aega ja ressursse personaliprotsessidele, mis annavad võimaluse inimlike vigade tekkimisele  ning aeglustavad äriprotsesse.

Kas oled kunagi mõelnud, et võiksid automatiseerida käsitsi tehtavat tööd ning sellega tõhustada personaliga seonduvaid protsesse, nii et igapäevane töö oleks kiirem, täpsem ja tõhusam?

Siinkohal tuleb appi veebipõhine personalitarkvara – Persona V3. Fujitsu Eesti poolt loodud lahendus aitab maksimaliseerida Teie personaliosakonna tootlikkust.

* Tsentraliseerida kogu personaliga seotud andmed – nii on Teil täielik ülevaade oma ettevõtte personalist ja ajakohane info aruandluse tegemiseks.

* Integreerida peamisi personaliosakonna tegevusi ja protsesse –  saate keskselt hallata ja tõhusamalt silma peal hoida kõikidel töötajatega seotud andmetel. Näiteks tervisekontrolli ja koolitusvajadustel ning samuti puhkustega seotud infol.

* Jälgib ja hoiab ära inimlike vigade teket – automaatsed kontrollid süsteemis tagavad selle

Kui Teie ettevõttel on vaja vähendada kulutusi siis seda survet tunneb väga hästi personaliosakond, mida peetakse pigem kulu kui kasumiosakonnaks. Igal ettevõttel on omad tõusud ja mõõnad,  seda tähtsam on kontrollida oma personaliosakonna kulusid ning keskenduda ettevõtte kõige väärtuslikumale ressursile – töötajatele.

Tõenäoliselt olete oma töötajate arvu vastavalt vajadustele juba kohandanud, nii jääb kulude kokkuhoiuks veel kaks võimalust 1- optimeerida oma igapäevaseid tööprotsesse, ehk teha rohkem vähema ajaga ning 2. võimalus-  vahetada välja iganenud personalitarkvara.

Persona V3 aitab Sul teha mõlemat. Esiteks, pakub Sulle integreeritud ja kaasaegseid juhtimisfunktsioone ilma suure algkuluta. Veebipõhisel personalitarkvaral puuduvad algkulutused ning on soodsam ka pikemas perspektiivis, sest enam ei sõltu sa IT-inimesest, kes peab tarkvara haldama.

Samal ajal automatiseerib ja ühtlustab Persona V3 protsesse, mis võimaldavad personaliosakonna töötajatel teha vähema ajaga rohkem. Näiteks kui on vaja koostada erinevaid aruandeid siis selle asemel, et töötaja veedab tunde kogudes kokku andmed erinevatest kohtades/tabelitest ning hiljem üritab andmeid kokku viia vajalikeks aruanneteks – saab ta nüüd luua vajalikud aruanded mõne hiireklikiga.

Kas muretsed IT-osakonna ajaressursi pärast – et kas neil on piisavalt aega, et hoida töös personaliosakonna jaoks vajalikud süsteemid? Persona V3 lihtsalt integreeritav lahendus asendab keerulised personalitarkvara-süsteemid. Meie lahenduse näol on tegemist veebipõhise rakendusega ja seda saad kasutada kõikjal kus on internet. Kasutuselevõtt käib kiirelt ja meie IT-spetsialistid vastutavad tarkvara töösoleku, täienduste, varukoopiate ja andmekaitse eest. See tõesti ongi nii lihtne.

Pakume Persona V3 SaaS (software-as-a-service) põhimõttel, mis tähendab, et kasutuselevõtt on kiire ja ei nõua rahalisi kulutusi. Töötaja, olenemata asukohast saab lihtsalt ja turvaliselt ligi vajalikele personaliandmetele. Persona V3 on paindlik ja kergesti kohandatav unikaalsete personali-töövoogudega, et muuta personaliprotsesse sujuvamaks ning samas säilitada kõiki andmeid ja dokumente ühtses süsteemis.

Vaata lähemalt:https://persona.fujitsu.ee

 

Be Sociable, Share!
Sildid , , , |

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 630

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga