Ettevaatust lennupiletite ostul!

Autor: lennupiletid

Võimalus ise osta ise internetist odavad lennupiletid on küll ahvatlev ning SKY24.EE leheküljel ka kiire ja lihtne, kuid ettevaatlikkus kulub alati marjaks. Kui broneeringut teed, vaata kõik sisestatud andmed alati erilise hoolega üle!

Lennupiletite müüjana on meie praktikas ette tulnud juhtumeid, kus pisike eksitus on tekitanud suuri segadusi. Näiteks Indiasse Goasse (lennujaamakood GOI) odavad lennupiletid osta soovinud reisija broneeris kogemata pileti hoopis Itaaliasse Genoasse (kood GOA).

Sellega seoses tahame kutsuda kõiki internetis odavate lennupiletite broneerijaid üles ettevaatlikkusele! Üks valesti kirjutatud täht linnakoodis võib lennupileti ostjale tähendada sattumist soovitud sihtpunktist tuhandete kilomeetrite kaugusele (ja lisaks tuhandeid eurosid kahju).

Peale sarnaste lennujaamakoodide on maailmas olemas ka palju sarnase nimega, kuid absoluutselt eri kohtades asuvaid linnu.  Näiteks järgmised eksitused:

  • Costa Rica pealinn San Jose (SJO) ning  Californias, Silicon Valley’s asuv San Jose (SJC) ning samanimelised vähem tuntud linnad Mehhikos, Kolumbias, Boliivias ja Filipiinidel.
  • Samamoodi võivad segadust tekitada Portland (PDX) Oregoni osariigis ning Portland (PWM) Maine’i osariigis – mõlemad on küll USA-s, aga teineteisest u 4000 km kaugusel (ja ka neid on reisijad piletit ostes segamini ajanud).
  • Lisaks veel Panama pealinn Panama City (PTY) ning Panama City (PFN) – linn Floridas.
  • Austraalia pealinn Melbourne (MEL) ning Melbourne (MLB) – taaskord linn Floridas.

Kindlasti ei ole siin välja toodud näited ainukesed samalaadsed. Seega kui ostad internetist odavaid lennupileteid ükskõik kuhu maailma otsa, ole alati väga tähelepanelik ning kontrolli kogu sisestatud info hoolega üle.

Be Sociable, Share!
Sildid , , , , , , , , |
Odavad lennupiletid leiad lennupiletite e-poest SKY24.EE. 100% online-teenus, 24 h telefonitugi, 0 eurot teenustasu.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 286

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga