Ettevaatusabinõud enda kaitsmiseks naistele

Autor: SelfDefense

Õhtuti ja pimedas püüa kõndida mööda hästi valgustatud rahvarohkeid tänavaid. Kui sul on tarvis keerata põiktänavasse, hoidu lähemale kõnnitee servale ning kaugemale pimedatest trepikodadest, kuhu sind võib tõmmata sinu ette ootamatult ilmunud kurjam. Kõnni alati enesekindla ilmega, sirge seljaga ning kindla sammuga. Igaks juhuks hoia köes vihmavarju või taskulampi. Taskulamp või osutuda väga kasulikuks eksitusmanöövriks. Näidates valgust ründajale silma võib see teda pimestada ja anda sulle vajaliku hetke põgenemiseks.

Kui sa sammud mööda maanteed, hoidu tee sellesse serva, kus masinad liiguvad sulle vastu. Sellisel juhul ei saa keegi sind tõmmata selja taga pidurdanud autosse. Käekotti on mõtekas hoida kraavi poolsel käel sest nii ei saa seda keegi hoopealt teilt ära krabada. Selline käitumine on eriti lihtne jalg- ja mootorraturitele. Võtmeid hoia alati taskus mitte käekottis. Nii päesed koti varguse puhul alati vähemalt koju ilma probleemideta. Seda enam kui su kotis on dokumente mis aitavad vargal tuvastada su elukoha.

Be Sociable, Share!
Sildid , , |
Tahad rohkem lugeda ja teada saada naiste enesekaitsest külasta kindlasti järgnevat lehekülge http://selfdefence4women.comTegemist on spetsiaalselt just naistele mõeldu saidiga!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 179

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Kommenteerimine on suletud