EPOPÕRAND

Autor: epoproff

Kui Teil on tekkinud mure põrandatega, mis tolmavad koguvad mustust pragunevad jne. siis on parim lahendus katta põrand epokattega. Epokatted on monoliitsed ja seega on neid hiljem väga hea ja lihtne puhastada. Samuti on saab epopõrandaid valida väga palju erinevate värvitoonide vahel ja ka erinevate katete vahel on väga suur valiku võimalus. Seega sobib epopõrand kõikjale, kus aluspinnaks betoon või kivipinnad. Õieti paigaldatud epopõrandad kestavad aastakümneid ja põranda mure tekkimisel võtke ühendust oma ala proffidega, kes kasutavad epokatete paigaldamisel kvaliteetmaterjale ja on samas ka suurte töökogemustega.

Epopõrandad on enim kasutust leidnud ermute garaazides, abiruumides, saunades, dussiruumides, treppidel ja terpikodades. Samuti oma vastupidavuse, tugevuse ja hea puhastatavuse poolest on epokatted ka ettenähtud ladudesse ja toiduainete tööstusse, sest vastab kõigile euroopaliidu nõuetele.

Kui Teil tekib päevakorda põrandamure, siis kindlasti võtke ühendust  Epoproff OÜ-ga. Olme oma nime väärilised ja aitame lahendada ka kõige keerukaimad põrandamured ja seda ka väga soodsate hindadega.

Et saaksime just Teile välja pakkuda parima ja soodsaima lahendus, siis võtke meiega ühendust info@epoproff.ee või helistage +3725148159

Kindlasti külastege meie kodulehekülge www.epoproff.ee

                                Epoproff OÜ

Be Sociable, Share!
Epoproff OÜ tegeleb epopõrandate müügi, paigalduse ja renoveerimisega.

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 350

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga