Energeetiline põllumajandus

Autor: Argo Vilberg

Näiteks mul on sõber Pärnumaal, kes on suuteline põlluga suhtlema. Tänu sellele, pole tal vaja väetist-keemiat ning umbrohutõrje – keemiat teha.Ainuükski suhtlemisega on võimalik umbroht põllult välja saada. Samuti on võimalik põllule tuua energia, mis on täpselt vajalik sellele taimele.

Ma ise olen näiteks saanud Võrumaal mõttega õunaussidest vabaks. Nimelt tõstisin kadeduse õeluse energia oma aiast ära ja panin kaitse peale. Tulemus sügisel mitte ühte õunaussi.

Ema näiteks vihastas mul ploomide peale, need kunagi ei kandnud, ja ütles mõttes kuradi puud, kui järgmine aasta ka ei kanna raiun maha. Nüüd on juba 2. aastat puud triiki täis. Sel aastal 10 ämbrit ploome.

Naiste käsutuses on kasvuenergia, millega naine kasvatab lapse ülesse. Sama energiat saab kasutada ka taimede kasvu kiirendamiseks. Ütlesin emale, et pangu mõttes kasvuenergia kartulitele peale. Ja sel aastal olidki kartulid rusikasuurused.

Üks nipp kuidas öökülmi ära hoida on kujustada peenra peale punased (maa tuumenergia) kiirgavad kristallid.
Teine nipp on teha mõttes või käega tõmmates loor peale, ja see hoiab õite külmumise ära. Seda juba palju minu tutvusringkonnas kasutavad.

Üks aasta kui oli toomingavõi ka teiste puudu mähkur pisik, mis puud ära lämmatas. Siis selle taga oli pahatahtlik maagiasüsteem.
Kui see võeti maha, siis kadusid need mähkurid praktiliselt päevadega.

Järgmine level, millele tahan pühenduda on kartuli lehemädanik. See on ka kellegi poolt loodud maagiasüsteem.
Üks variant on see lahti muukida( kui suudan), või teine variant teha oma kartulitele kaitse peale, et see süsteem ligi ei pääseks.
See mädanik röövis vähemalt poole saagist mul sel aastal. Paljud kartulid ei jõudnud suureks kasvada. Ning see mädanik minuteada läks korraga üheaegsselt eestis kõikidele põldudele peale.
Variant oleks ka läbi põllu raku tasandil hingamine.
http://www.naistemaailm.ee/artiklid/31987/aigar_sade__kuidas_leida_elamiseks_joudu_.html

Be Sociable, Share!
Aigar Säde

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 338

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Üks kommentaar postitusele Energeetiline põllumajandus

  1. kartulauss kirjutab:

    Kas neid seeni saab kuskilt osta ka?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga