Decorest Disain salong Orac DECOR

Autor: Ahti Läheb

Decorest Disain tegeleb peamiselt viimistlusmaterjalide vahendamisega. Pakume erinevaid lahendusi kodu viimistlemiseks ning kujundamiseks. Materjalid on ette nähtud nii eluruumide, köökide kui ka välisfassaadide ja terrasside jaoks.

Decorest Disain on valmis aitama ka kompleksse lahenduse leidmisel – anname igale kliendile nõu ning soovitame paigaldajaid ning anname nende kontaktandmeid. Kuna kliendi maitsed on väga erinevad, siis igaüks peaks leidma meie juurest just talle sobiva lahenduse – pakume Orac Decor®: Orac Luxxus, Orac Axxent, Orac Basix liiste alates antiik- ja vahemere stiilis ja lõpetades modernse interjööriga.

Kuna tehnoloogia on Orac Decor liistude valmistamisel pidevalt arenenud, siis on ka meie poolt esindatud nii vana kui ka modernse stiili viimistlusmaterjalid kaasaegsest materjalist.

Kõik meie poolt pakutav Orac Decor elemendid sobivad ka niisketesse ruumidesse. Kõigi Orac kollektsiooni detailide paigaldamiseks on vajalik spetsiaalne liim. Orac® pakub erinevat tüüpi liime, mida tootjatehas konkreetsele materjalile soovitab – nii sise- kui välistingimustesse, samuti on eraldi liim niisketesse ruumidesse. Liimide osas on tootja teinud suurt arendust, et tagada paigalduses maksimaalne vastupidavus ning kvaliteet. Kõik liimid on pidevalt Decorest Disain OÜ laos olemas.

Orac tooted on esialgselt valged, siis peale paigaldust värvitakse kõik elemendid vastavalt soovitud kujundusele disainile üle. Liiste on lihtne hooldada, sest värvid kannatavad puhastamist niiske lapiga, ja see ongi kogu puhastus.
Kui soovitakse kodule uut nägemust või lähenemist sisustuses, on alati võimalik liiste uuesti värvida.

Väga suur osa kogu ORAC DÉCOR kollektsioonist on Tallinnas, DecorestDisaini OÜ laos, samuti on väga suurt valikut liistudest väljas Decorest Disain Salongis, Kunderi 8a / Tartu mnt.33, Tallinn. Ülejäänuid liiste, sambaid ja muid elemente on võimalik tellida kataloogist, kuna Orac toodete valik on väga suurt siis peaks iga klient endale sobivaima lahenduse leidma.
Decorest Disain Salongist leiate ka tapeete (Itaalia kangaimitatsiooniga tapeedid firmalt Sirpi, Luksuslikud vinüültapeedid firmalt Emiliana), naturaalseid seikakatteid ning suurt looduskivide, marmor, graniit, dolomiit valikut.

Kui soovid originaalset lahendust ning omapärast kodu, leiad kõik vajalikku Decorest Disain Salongist.!

Decorest Disain OÜ on ORAC® kollektsioonide: ORAC DECOR, ORAC AXXENT, ORAC BASIXX ametlik esindaja ja edasimüüja Eestis.

www.decorest.ee
decorest@decorest.ee

Be Sociable, Share!
Decorest Disain Salong : Liivalaia 21, E-R 11.00 - 18.00, L kokkuleppel, gsm 5047587, www.decorest.ee, decorest@decorest.ee, Decorest Disain

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 358

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga