Cactus Hosting – 6 kuud tasuta hostingut!

Autor: Silver Leetma

Registreeri uus või too oma olemasolev domeen üle Cactus Hostingusse ja veebimajutus on sulle 6 kuud täiesti tasuta!

Cactus Hosting on innovaatiline serveriteenuspakkuja, kelle eesmärgiks on värskendada hostinguturgu uudsete lahendustega, pakkudes Kliendile üheaegselt personaalset ja kvaliteetset serveriteenust. Korraldatava kampaania eesmärgiks on presenteerida kõigile hostingu teenust kasutavatele ettevõtetele Eestis, kuivõrd paindlik ning endast andev peaks üks teenuspakkuja selles vallas olema.

Tegemist on meie poolt esimese sammuga parendada ning arendada serveriteenuse innovaatilisust, kvaliteeti ning kliendisõbralikku lähenemist. Ja otse loomulikult paneme sellega aluse pakkujate vahelisele konkurentsi kasvule – lubame tulevikus palju huvitavaid kampaaniaid ning uudseid lahendusi!

Kampaania raames pakume ettevõtetele ja eraisikutele tasuta hostingut, mille ainukeseks eelduseks on teenusega liitumine. Kusjuures tegemist ei ole mingi trikiga! Teenusega liituja võtab endale tavapärased kohustused ning võib 6 kuu möödudes teenuse kasutamise lõpetada – garanteerime rahulolu.

Tasuta veebimajutust võimaldame Standard paketile, mille tehnilised parameetrid on piisavad 80%-le ettevõtetest (loe lähemalt paketist). Soovi korral on meie töökas meeskond abistamas Teid andmete kopeerimisel ning valgustamas teenuse kasutamisvõimalustest.

Püsige meiega ning soovime Teile edu teenuse kasutamisel!
http://www.cactus.ee

Be Sociable, Share!

Mitu korda vaadatud:
Sõnade arv: 198

Kõik artiklid sellelt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga